17°C
Wtorek 17 Lipca 2018
Imieniny: Aneta, Bogdan

wtz k1 W dniu 07.09.2017r. doradca zawodowy z Młodzieżowego Centrum Kariery OHP w Krasnymstawie wraz z instruktorami Warsztatów Terapii Zajęciowej zorganizowali spotkanie edukacyjne w Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Krasnymstawie w ramach „Warsztatów zawodoznawczych”.
Uczestnicy wraz z opiekunami zapoznali się ze specyfiką pracy strażaka jak również z wymaganiami i zasadami obowiązującymi w tym zawodzie. Zajęcia instruktażowe oraz pokazowe przeprowadzili st. sekc. Krzysztof Szadura oraz mł. asp. Piotr Szczygieł. Strażacy informowali o istniejących zagrożeniach pożarowych i ekologicznych, sposobach ochrony przed nimi oraz o zachowaniu w trakcie ewakuacji czy też o bezpiecznym zachowaniu w życiu codziennym. Opowiadali o akcjach ratowniczych przeprowadzanych w czasie pożarów. Atrakcją dodatkową był pokaz sprzętu gaśniczego, ratunkowego oraz samochodów strażackich.

Weronika Kasprzak
MCK OHP Krasnystaw

 

wtz k

Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach portalu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego. Nim opublikujesz komentarz, zastanów się, czy jest on zgodny z zasadami dobrego wychowania i czy nie narusza dóbr osobistych innych osób. Pamiętaj, że zgodnie z art. 212 k.k. i art. 216 k.k. za przestępstwa zniesławienia i znieważenia grozi kara grzywny, kara ograniczenia lub pozbawienia wolności. Szanujmy się wzajemnie i nie zapominajmy, że internet jest częścią przestrzeni publicznej.


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama

Radio

  • Artykuły
  • Komentarze

Reklama