0°C
Środa 24 Stycznia 2018
Imieniny: Felicja, Rafał, Francziszek

construction worker 569149 960 720 Młodzieżowe Centrum Kariery w Rejowcu Fabrycznym serdecznie zaprasza na kolejną giełdę pracy, która odbędzie się w dniu 12 września ( wtorek) w godz. od 13.00 d0 15.00 w "Dworku” przy ul. Lubelskiej 24 A, 22-170 Rejowiec Fabryczny.

Podczas giełdy, w Miejskim Ośrodku Kultury "Dworek" swoje propozycje zaprezentuje agencja pośrednictwa COVEBO, która poszukuje kandydatów na pracowników m.in. w zakładach produkcyjnych, logistyce - jako magazynier czy operator wózka widłowego, a także na budowach i przy pracach wykończeniowych.
Bliższe informacje będzie można uzyskać na spotkaniu w dniu 12 września ( wtorek), lub pod nr. tel. 502 032 023 oraz osobiście w biurze Młodzieżowego Centrum Kariery przy ul. Lubelskiej 24 a w Rejowcu Fabrycznym.


Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych !!!

 

 

Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach portalu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego. Nim opublikujesz komentarz, zastanów się, czy jest on zgodny z zasadami dobrego wychowania i czy nie narusza dóbr osobistych innych osób. Pamiętaj, że zgodnie z art. 212 k.k. i art. 216 k.k. za przestępstwa zniesławienia i znieważenia grozi kara grzywny, kara ograniczenia lub pozbawienia wolności. Szanujmy się wzajemnie i nie zapominajmy, że internet jest częścią przestrzeni publicznej.


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama

Radio

Reklama