0°C
Niedziela 19 Listopada 2017
Imieniny: Elżbieta, Seweryn
windows 7 professional student discount how much autodesk 3ds max 2017 http://www.vistaprintdeals.com student license cost autodesk inventor 2017 solidworks 2017 premium education discount

parkoure W Wojsławicach ruszyły zapisy na nietypowe warsztaty. Młodzież będzie miała okazję poznać tajniki efektywnego przemieszczania się po dowolnym terenie - parkour. 

Warsztaty są bezpłatne, a chętni mogą się zgłaszać do 7 września.

Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach portalu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego. Nim opublikujesz komentarz, zastanów się, czy jest on zgodny z zasadami dobrego wychowania i czy nie narusza dóbr osobistych innych osób. Pamiętaj, że zgodnie z art. 212 k.k. i art. 216 k.k. za przestępstwa zniesławienia i znieważenia grozi kara grzywny, kara ograniczenia lub pozbawienia wolności. Szanujmy się wzajemnie i nie zapominajmy, że internet jest częścią przestrzeni publicznej.


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama

Radio

Reklama