20°C
Środa 25 Kwietnia 2018
Imieniny: Jarosław, Marek

depult Gmina Chełm wzbogaciła się o kolejne, lepsze nawierzchnie dróg. W minionych dniach oficjalnie wykonawca dróg objętych dofinansowaniem z Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na ręce Lucjana Piotrowskiego, Zastępcy Wójta Gminy Chełm, Artura Kubackiego, Przewodniczącego Rady Gminy Chełm, Lucjana Jarockiego i Jana Ignaciuka, Radnych Gminy Chełm oraz Henryki Figiel i Alicji Semeniuk, pracowników UG Chełm przekazał przebudowane odcinki gminnych. Inwestycje realizowało Przedsiębiorstwo Wielobranżowe „SADEX” z Kol. Sitno.

3 lipca w Stawie oficjalnie odebrano drogę powiatową w kierunku Krobonoszy. Przebudowana została nawierzchnia asfaltowa na długości ponad 3 km, dodatkowo na długości 2,5 km powstał ciąg pieszo-rowerowy. Wartość inwestycji 2,9 mln zł.
4 lipca odebrano dwie drogi gminne. Pierwszą łączącą Depułtycze Królewskie-Kolonia ze Starymi Depułtyczami. Przebudowany odcinek to ponad 4 km, w tym: nawierzchnia asfaltowa na odcinku 2,4 km i nawierzchnia z kruszywa łamanego na odcinku 1,8 km plus utwardzone pobocza. Wartość inwestycji 840 tys. zł.
Zakończono także prace na drodze gminnej od Depułtycz Królewskich aż do Rożdżałowa. Długość odcinka wynosi 3,9 km, w tym: nawierzchnia asfaltowa 2,2 km oraz nawierzchnia z kruszywa łamanego 1,7 km. Wartość inwestycji 700 tys. zł.

 

Staw depult1

Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach portalu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego. Nim opublikujesz komentarz, zastanów się, czy jest on zgodny z zasadami dobrego wychowania i czy nie narusza dóbr osobistych innych osób. Pamiętaj, że zgodnie z art. 212 k.k. i art. 216 k.k. za przestępstwa zniesławienia i znieważenia grozi kara grzywny, kara ograniczenia lub pozbawienia wolności. Szanujmy się wzajemnie i nie zapominajmy, że internet jest częścią przestrzeni publicznej.


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama

Radio

Reklama