20°C
Środa 25 Kwietnia 2018
Imieniny: Jarosław, Marek

wizzair Już od 19 czerwca z Portu Lotniczego Lublin będzie można polecieć do Izraela. Połączenie realizowane będzie przez dwóch przewoźników - Polskie Linie Lotnicze LOT oraz linie lotnicze Wizz Air. Dzięki temu podróżni z rejsów do Tel Awiwu będą mogli skorzystać cztery razy w tygodniu.

– Od kilku lat konsekwentnie prowadziliśmy działania promocyjne, które w efekcie doprowadziły do otworzenia połączenia lotniczego z Lublina do Tel Awiwu. Zadowolenie jest szczególnie duże, ponieważ rejsy do Izraela oferuje z naszego lotniska dwóch przewoźników. To potwierdza potencjał tej trasy, a naszym pasażerom daje możliwość wybrania lotów w zależności od swoich potrzeb. Rejsy do Tel Awiwu mają szczególne znaczenie zarówno dla miasta, jak i dla całego regionu. Biorąc pod uwagę fakt, że Lublin ma już stabilny ruch turystyczny z Izraela, jestem przekonany, że to połączenie lotnicze przyczyni się do wzrostu liczby osób, odwiedzających nasze miasto. Warto pamiętać, że jest to także świetne miejsce do zaplanowania zimowego wypoczynku, czy to na weekend czy na dłuższy pobyt. W Izraelu słońce świeci przez ponad 330 dni w roku – mówi Krzysztof Wójtowicz, prezes zarządu Portu Lotniczego Lublin.


Loty oferowane przez Polskie Linie Lotnicze LOT będą realizowane według poniższego rozkładu:

 

Trasa Godzina wylotu Godzina przylotu Dni operacji Nr rejsu
TLV - LUZ 21.30 00:10 3...7 LO166
LUZ - TLV 06:10 10:45 1... LO165
LUZ - TLV 05:00 9:35 ...4... LO165

 

Linie lotnicze Wizz Air oferują połączenie zgodnie z rozkładem poniżej:

Trasa Godzina wylotu Godzina przylotu Dni operacji Nr rejsu
LUZ - TLV 17.05 21.30 1... W6 2093
TLV- LUZ 22.20 00.55 1... W6 2094
LUZ - TLV 17.05 21.30 ...5* W6 2093
TLV - LUZ 22.20 00:55 ...5* W6 2094

 

*Rejsy realizowane z wyjątkiem: 7 lipca, 4 sierpnia oraz 8 września.


- Razem z rozpoczęciem lotów do Izraela, na lotnisku pojawią się nowe linie lotnicze – PLL LOT. Jestem bardzo zadowolony z rozpoczęcia współpracy z naszym narodowym przewoźnikiem. Mam nadzieję, że połączenia na trasie Lublin – Tel Awiw, będą dopiero początkiem naszych wspólnych działań, które w przyszłości zaowocują kolejnymi połączeniami – dodał Krzysztof Wójtowicz, prezes zarządu Portu Lotniczego Lublin.

Linie lotnicze LOT przygotowały dla wszystkich pasażerów, którzy 19 czerwca w godzinach od 5:00 do18:00 będą korzystali z Portu Lotniczego Lublin, specjalną Strefę Relaksu LOT. Na środku hali ogólnodostępnej terminala zostanie zaaranżowana plaża z palmami, imitującymi te w Izraelu. Pojawią się także wakacyjne leżaki, na których będzie można odpocząć. Pasażerowie, oczekujący na lot będą mogli skorzystać z atrakcji nawiązujących do kultury Izraela – m.in. nauczyć się podstaw kaligrafii hebrajskiej. Nie zabraknie też izraelskich przekąsek oraz kawy przygotowanej przez profesjonalnego baristę.


Piotr Jankowski

 

 

Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach portalu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego. Nim opublikujesz komentarz, zastanów się, czy jest on zgodny z zasadami dobrego wychowania i czy nie narusza dóbr osobistych innych osób. Pamiętaj, że zgodnie z art. 212 k.k. i art. 216 k.k. za przestępstwa zniesławienia i znieważenia grozi kara grzywny, kara ograniczenia lub pozbawienia wolności. Szanujmy się wzajemnie i nie zapominajmy, że internet jest częścią przestrzeni publicznej.


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama

Radio

Reklama