13°C
Środa 25 Kwietnia 2018
Imieniny: Jarosław, Marek

zmn Serdecznie zapraszamy na jedenasty Festyn „Dzieci Dzieciom”, który odbędzie się 28 maja, o godz. 1300 nad Zalewem Żółtańce. Celem wydarzenia jest zbiórka pieniędzy na rzecz podopiecznych Lubelskiego Hospicjum dla Dzieci im. Małego Księcia. Podczas festynu przeprowadzana zostanie licytacja, tradycyjnie licytować będą Paweł Ciechan i Przemysław Kargul. W tym roku ponad 70 ofiarodawców przekazało Nam przedmioty, wśród których znajdują się takie „perełki” jak: zestawy kosmetyczne, biżuteria, książki, koszulki z autografami, gry i płyty, pióra, długopisy, maskotki i zabawki, meble, obrazy, rękodzieła, talony, vouchery i inne drogocenne gadżety.
Odbędzie się również finał VIII Festiwalu Polskiej Piosenki o Miłości o Różę Małego Księcia. Na scenie wystąpi pięć duetów i piętnastu solistów. Nie zabraknie imprez towarzyszących: loterii fantowych, sprzedaży ciast i wypieków, kiermaszów, zjeżdżalni i atrakcji dla dzieci oraz małej gastronomii.
Organizatorem festynu jest Gmina Chełm przy współpracy ze szkołami z terenu gminy Chełm, patronatem medialnym wydarzenie objęli: radio Bon Ton, Dziennik Wschodni, Super Tydzień Chełmski, Nowy Tydzień, eChelm.pl, NaszeMiasto.pl, Kurier Lubelski, TVP3 Lublin i chełmski.eu.

 

 

 

Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach portalu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego. Nim opublikujesz komentarz, zastanów się, czy jest on zgodny z zasadami dobrego wychowania i czy nie narusza dóbr osobistych innych osób. Pamiętaj, że zgodnie z art. 212 k.k. i art. 216 k.k. za przestępstwa zniesławienia i znieważenia grozi kara grzywny, kara ograniczenia lub pozbawienia wolności. Szanujmy się wzajemnie i nie zapominajmy, że internet jest częścią przestrzeni publicznej.


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama

Radio

Reklama