15°C
Czwartek 26 Kwietnia 2018
Imieniny: Klaudiusz, Maria, Marzena

IMG 20170517 131129 W dniu 17 maja b.r. w godzinach 13.00 - 15.00, odbyła się kolejna giełda pracy z przedstawicielem agencji zatrudnienia COVEBO. Agencja ta zatrudnia między innymi w produkcji, przy sprzątaniu, w logistyce oraz na budowach. COVEBO ma w bazie oferty dla wykwalifikowanych pracowników, którzy mogą liczyć na naprawdę godziwe zarobki. 

Uczestniczący w spotkaniu z przedstawicielem agencji zatrudnienia mieli okazję zarejestrować się przed wyjazdem do pracy oraz do zadawania pytań dotyczących wyjazdu, wynagrodzenia, zakwaterowania, dojazdu do pracy itp.
Młodzieżowe Centrum Kariery wyszło naprzeciw tym osobom, które poszukują pracy zarówno wakacyjnej jak i na dłuższy czas. Cieszy nas bardzo fakt, że kolejne osoby znalazły zatrudnienie i spełniły swoje oczekiwania oraz plany życiowe na,, lepsze jutro”.

Elżbieta Rorenberg
MCK w Rejowcu Fabrycznym

Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach portalu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego. Nim opublikujesz komentarz, zastanów się, czy jest on zgodny z zasadami dobrego wychowania i czy nie narusza dóbr osobistych innych osób. Pamiętaj, że zgodnie z art. 212 k.k. i art. 216 k.k. za przestępstwa zniesławienia i znieważenia grozi kara grzywny, kara ograniczenia lub pozbawienia wolności. Szanujmy się wzajemnie i nie zapominajmy, że internet jest częścią przestrzeni publicznej.


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama

Radio

Reklama