-7°C
Środa 21 Lutego 2018
Imieniny: Eleonora, Robert

1 Krasnostawski Dom Kultury i Stowarzyszenie Pod Napięciem zapraszają na warsztaty rzeźbiarskie. Pomysłodawcą zajęć, które będą odbywać się cyklicznie w środy o godz. 18:30 jest krasnostawski rzeźbiarz - Krzysztof Kasiura.

Krzysztofa znacie jako autora najbardziej charakterystycznej rzeźby pleneru „Tradycja Chmielarska - Krasnystaw 2016". Pracę tą możecie podziwiać przed Miejską Biblioteką Publiczną w Krasnymstawie. Pod jego kierunkiem powstały również maski karaboszki, które zostały wykorzystane w przedstawieniu „Dziady Jesienne", a później były eksponowane na Targach Edukacji Kulturalnej Młodzi LUBią Kulturę w lubelskim Centrum Spotkań Kultur.
Nowa pracownia rozpoczęła funkcjonowanie 5 kwietnia w piwnicy KDK, w sali -21. Uczestnicy zajęć mają do dyspozycji drewno i dłuta.
Warsztaty są wynikiem współpracy Stowarzyszenia Pod Napięciem, którego Krzysztof jest członkiem oraz Krasnostawskiego Domu Kultury, gdzie stowarzyszenie ma siedzibę i prowadzi dużą część swojej działalność kulturalnej.
Zapraszamy wszystkich, tych z profesjonalnym podejściem do tematu, jak również osoby zainteresowane wyłącznie zabawą w drewnie.

KDK Krasnystaw

 

 

Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach portalu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego. Nim opublikujesz komentarz, zastanów się, czy jest on zgodny z zasadami dobrego wychowania i czy nie narusza dóbr osobistych innych osób. Pamiętaj, że zgodnie z art. 212 k.k. i art. 216 k.k. za przestępstwa zniesławienia i znieważenia grozi kara grzywny, kara ograniczenia lub pozbawienia wolności. Szanujmy się wzajemnie i nie zapominajmy, że internet jest częścią przestrzeni publicznej.


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama

Radio

Reklama