-7°C
Środa 21 Lutego 2018
Imieniny: Eleonora, Robert

Kultura z Wami media Spacer historyczny w ramach projektu „Kultura z Wami!”. Kierunek wskazuje: Konrad Grochecki. Świętujemy Międzynarodowy Dzień Ochrony Zabytków. Wymarsz sprzed Krasnostawskiego Domu Kultury. Nie zapomnij aparatu fotograficznego!

Dnia 22 kwietnia o godz. 10.00 chcemy Was zabrać na nietypowy, ale za to wielce atrakcyjny spacer po Krasnymstawie. Okazje ku temu są dwie: realizacja naszego projektu „Kultura z Wami!” i przypadający na 18 kwietnia Międzynarodowy Dzień Ochrony Zabytków. Zwiedzimy Dworek Starościński, refektarz augustiański i dawne kolegium jezuickie. O tych miejscach jak najbardziej barwnie opowie Wam historyk Konrad Grochecki. Prosimy Was o zabranie aparatów i smartfonów. W trakcie spaceru będziemy robić zdjęcia, nie tylko zabytkom, także miejscom w Krasnymstawie dla Was ważnych, inspirujących i kulturotwórczych. Mamy nadzieję, że wskażecie ich jak najwięcej. Chcemy, aby Wasze fotografie trafiły na specjalną mapę, która pomoże nam zebrać zasoby i potencjały Krasnegostawu. W miasto wyruszamy o godz. 10.00 sprzed siedziby Krasnostawskiego Domu Kultury.
Spacer diagnostyczny jest częścią projektu „Kultura z Wami!”, dofinansowanego ze środków Narodowego Centrum Kultury w ramach programu „Dom Kultury+ Inicjatywy lokalne 2017".

Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach portalu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego. Nim opublikujesz komentarz, zastanów się, czy jest on zgodny z zasadami dobrego wychowania i czy nie narusza dóbr osobistych innych osób. Pamiętaj, że zgodnie z art. 212 k.k. i art. 216 k.k. za przestępstwa zniesławienia i znieważenia grozi kara grzywny, kara ograniczenia lub pozbawienia wolności. Szanujmy się wzajemnie i nie zapominajmy, że internet jest częścią przestrzeni publicznej.


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama

Radio

Reklama