20°C
Środa 25 Kwietnia 2018
Imieniny: Jarosław, Marek

cov W dniu 12 kwietnia br. w Liceum Ogólnokształcącym w Siedliszczu odbyła się kolejna giełda pracy zorganizowana przez Młodzieżowe Centrum Kariery w Rejowcu Fabrycznym. Spotkanie odbyło w Bibliotece Szkolnej przy ul Szkolnej 64 w godzinach od 10.00 do 12.00. Agencja zatrudnienia COVEBO zatrudnia między innymi w produkcji, przy sprzątaniu, w logistyce oraz na budowach. "Covebo" ma również w swojej bazie oferty dla wykwalifikowanych pracowników, którzy mogą liczyć na naprawdę godziwe zarobki.

Giełda cieszyła się dużym zainteresowaniem wśród młodzieży poszukującej pracy wakacyjnej. Uczestniczący w spotkaniu z przedstawicielem agencji zatrudnienia Covebo mieli okazję do zadawania pytań dotyczących wyjazdu takich jak: wynagrodzenie, zakwaterowanie, dojazd do Holandii itp.
Serdecznie dziękujemy panu Dyrektorowi Liceum Ogólnokształcącego Siedliszczu oraz pani Małgosi za umożliwienie i udostępnienie Biblioteki szkolnej na zorganizowanie spotkania.

Elżbieta Rorenberg
MCK w Rejowcu Fabrycznym

 

cov1

Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach portalu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego. Nim opublikujesz komentarz, zastanów się, czy jest on zgodny z zasadami dobrego wychowania i czy nie narusza dóbr osobistych innych osób. Pamiętaj, że zgodnie z art. 212 k.k. i art. 216 k.k. za przestępstwa zniesławienia i znieważenia grozi kara grzywny, kara ograniczenia lub pozbawienia wolności. Szanujmy się wzajemnie i nie zapominajmy, że internet jest częścią przestrzeni publicznej.


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama

Radio

Reklama