20°C
Środa 25 Kwietnia 2018
Imieniny: Jarosław, Marek

rose 764267 960 720 Krasnostawski Dom Kultury i Miejska Biblioteka Publiczna w Krasnymstawie serdecznie zapraszają autorów zamieszkałych na terenie Województwa Lubelskiego do udziału w XXIII Konkursie Poetyckim im. Anny Kamieńskiej na zbiór poezji wydanych w roku 2016 r.

Regulamin Konkursu poniżej:

REGULAMIN
XXIII KONKURSU POETYCKIEGO im. ANNY KAMIEŃSKIEJ

1. Organizatorem XXIII Konkursu Poetyckiego im. Anny Kamieńskiej jest Krasnostawski Dom Kultury.
2. Współorganizatorem jest Miejska Biblioteka Publiczna w Krasnymstawie.
3. W Konkursie mogą brać udział wszyscy autorzy bez względu na przynależność do związków twórczych, zamieszkali na terenie Województwa Lubelskiego.
4. Zgłoszenia nadsyłać mogą autorzy, wydawnictwa, stowarzyszenia oraz związki twórcze.
5. Do Konkursu mogą być zgłaszane oryginalne tomiki poezji wydane w roku kalendarzowym 2016.
6. Jury nie będzie rozpatrywać tomików stanowiących wybory z wcześniej wydanych pozycji książkowych.
7. Nadesłane tomiki pozostają w dyspozycji Organizatora i nie będą odsyłane.
8. Laureata Konkursu wybiera Jury powołane przez Krasnostawski Dom Kultury.
9. Laureat Konkursu otrzyma nagrodę pieniężną ufundowaną przez Organizatora, a wydawnictwo które wydało nagrodzony tomik otrzyma pamiątkowe wyróżnienie.
10. Do nadesłanych książek należy dołączyć dokładny adres do korespondencji oraz numer telefonu kontaktowego.
11. Nadesłanie tomiku wierszy jest jednocześnie zgodą autora na nieodpłatne wykorzystanie go w formie publikacji pokonkursowych, bądź reklamujących kolejne edycje Konkursu.
12. Podsumowanie Konkursu i wręczenie nagród odbędzie się w drugiej połowie kwietnia 2017 r. w Krasnostawskim Domu Kultury, ul. Okrzei 10.
13. Wszyscy uczestnicy zostaną powiadomieni o dokładnej dacie i godzinie rozstrzygnięcia Konkursu i zostaną zaproszeni na jego rozstrzygnięcie.
14.Warunkiem udziału w Konkursie jest nadesłanie tomiku wierszy w trzech egzemplarzach do dnia 4 kwietnia 2017 r. na adres:

Krasnostawski Dom Kultury
ul. Okrzei 10
22-300 Krasnystaw
z dopiskiem na kopercie „Konkurs im. Kamieńskiej”.

Osoba do kontaktu ze strony Organizatora: Stanisław Kliszcz, tel. 82 576 22 18, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach portalu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego. Nim opublikujesz komentarz, zastanów się, czy jest on zgodny z zasadami dobrego wychowania i czy nie narusza dóbr osobistych innych osób. Pamiętaj, że zgodnie z art. 212 k.k. i art. 216 k.k. za przestępstwa zniesławienia i znieważenia grozi kara grzywny, kara ograniczenia lub pozbawienia wolności. Szanujmy się wzajemnie i nie zapominajmy, że internet jest częścią przestrzeni publicznej.


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama

Radio

Reklama