20°C
Środa 25 Kwietnia 2018
Imieniny: Jarosław, Marek

dzien kobiet 5 W niedzielę 5 marca w Domu Kultury w Wojsławicach odbył się koncert z okazji Dnia Kobiet. Licznie przybyła publiczność gromkimi brawami nagrodziła występy gościa specjalnego: duetu Mariusza Matery i Krzysztofa Jasiuka, grupy uczniów klasy IIa (wychowawczyni Bożena Zduńczuk) oraz klasy IIb (wychowawczyni Teresa Lackowska) 

z Zespołu Szkół Publicznych w Wojsławicach-Kolonii, recytację wierszy nawiązujących do tematyki koncertu w wykonaniu Adama Łopockiego oraz występy muzyczne zespołów działających przy Gminnym Centrum Kultury, Sportu i Turystyki w Wojsławicach: Chóru „Wojsławianie”, „Czerwonej Jarzębiny” oraz dziecięcych „Promyków”. Szczególnie gorąco przyjęty został kabaret w wykonaniu młodzieżowego zespołu „Mada-Bis”.
Życzenia z okazji Międzynarodowego Dnia Kobiet wszystkim zgromadzonym Paniom złożył Henryk Gołębiowski - Wójt Gminy Wojsławice oraz Adam Łopocki - Przewodniczący Rady Gminy. Życzeniom towarzyszyło wspólne odśpiewanie „sto lat”, szampan, kwiaty
i słodki poczęstunek.
Koncert mieli przyjemność poprowadzić: Edward Osiewicz i Julian Jasiuk.

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach portalu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego. Nim opublikujesz komentarz, zastanów się, czy jest on zgodny z zasadami dobrego wychowania i czy nie narusza dóbr osobistych innych osób. Pamiętaj, że zgodnie z art. 212 k.k. i art. 216 k.k. za przestępstwa zniesławienia i znieważenia grozi kara grzywny, kara ograniczenia lub pozbawienia wolności. Szanujmy się wzajemnie i nie zapominajmy, że internet jest częścią przestrzeni publicznej.


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama

Radio

Reklama