27°C
Poniedziałek 20 Sierpnia 2018
Imieniny: Bernard, Samuela

giel rej f 6 listopada o 10.30 w miejscowym ośrodku kultury ,,Dworek” odbyła się giełda pracy, którą zorganizowało Młodzieżowe Centrum Kariery OHP w Rejowcu Fabrycznym, Na spotkaniu, można było się dowiedzieć o planowanych wyjazdach 11 i 18 listopada ( rozpoczęcie pracy 13 i 20 listopad), o powrocie po Nowym roku tj. 15 listopada. Przedstawiciel agencji COVEBO informował także o warunkach zatrudnienia, wynagrodzeniu, o ofercie pracy.
Osoby, które z różnych przyczyn nie mogły przybyć na spotkanie, mogą nadal uzyskać informacje na temat oferty świątecznej pod nr tel. 502 032 023 lub osobiście w biurze MCK przy ul. Lubelskiej 24 A. Ilość miejsc ograniczona !

Elżbieta Rorenberg
MCK w Rejowcu Fabrycznym

Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach portalu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego. Nim opublikujesz komentarz, zastanów się, czy jest on zgodny z zasadami dobrego wychowania i czy nie narusza dóbr osobistych innych osób. Pamiętaj, że zgodnie z art. 212 k.k. i art. 216 k.k. za przestępstwa zniesławienia i znieważenia grozi kara grzywny, kara ograniczenia lub pozbawienia wolności. Szanujmy się wzajemnie i nie zapominajmy, że internet jest częścią przestrzeni publicznej.


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama

Radio

  • Artykuły
  • Komentarze

Reklama