27°C
Poniedziałek 20 Sierpnia 2018
Imieniny: Bernard, Samuela

start 1414148 960 720 Udany start zawodowy jest ważny nie tylko ze względu na przyszłe zadowolenie z pracy, ale także na poczucie szczęścia w dłuższej perspektywie. Pierwsza praca jest istotnym doświadczeniem, które może wpływać na nasze oczekiwania dotyczące przyszłej kariery zawodowej. Osoby z dobrym startem, z pozytywnymi doświadczeniami na początku pracy zawodowej zwykle tak samo dobrze radzą sobie w przyszłości. Wyzwania, jakie stawia pierwsza praca wpływają na dalszą motywację do wykonywania zadań. Odpowiedni do oczekiwań poziom wyzwań w pracy jest fundamentalną kwestią w momencie startu zawodowego. Za nim więc podejmiemy tę niebagatelną decyzje, warto przeanalizować nasze oczekiwania, zainteresowania, predyspozycje i umiejętności, których sprecyzowanie zdecydowanie ułatwi dokonanie trafnego wyboru.


Planowanie rozwoju zawodowego warto rozpocząć od sytuacji w której obecnie się znajdujesz. Każdego dnia dokonujesz wyborów. Zaplanowanie kariery zawodowej ułatwiają osoby, które profesjonalnie zajmują się planowaniem ścieżek rozwoju zawodowego oraz organizują kształcenie i doskonalenie zawodowe. Wszystkie osoby, które chciałyby wziąć udział w projektach, szkoleniach, skorzystać z pomocy doradcy zawodowego, pośrednika pracy czy specjalisty ds. rozwoju zawodowego Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży OHP w Chełmie serdecznie zaprasza do swojej siedziby na ul. Lwowskiej 51 p. 319 i 416 lub do kontaktu pod numerem tel. 82 5655646, 82 5642443 OSZ OHP w Chełmie

 

Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach portalu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego. Nim opublikujesz komentarz, zastanów się, czy jest on zgodny z zasadami dobrego wychowania i czy nie narusza dóbr osobistych innych osób. Pamiętaj, że zgodnie z art. 212 k.k. i art. 216 k.k. za przestępstwa zniesławienia i znieważenia grozi kara grzywny, kara ograniczenia lub pozbawienia wolności. Szanujmy się wzajemnie i nie zapominajmy, że internet jest częścią przestrzeni publicznej.


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama

Radio

  • Artykuły
  • Komentarze

Reklama