27°C
Wtorek 14 Sierpnia 2018
Imieniny: Alfred, Euzebiusz

basW Sądzie Rejonowym Lublin-Wschód w Lublinie z siedzibą w Świdniku, IV Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, 9 marca 2018 r. do Krajowego Rejestru Sądowego zostało wpisane Stowarzyszenie Bezpartyjna Akcja - Samorząd 18. Założycielami Stowarzyszenia są samorządowcy z powiatu chełmskiego.


Zarząd Stowarzyszenia został wybrany w składzie:
Wiesław Kociuba - Prezes,
Roman Kandziora - Wiceprezes,
Andrzej Mazur - Wiceprezes,
Paweł Ciechan - Sekretarz,
Artur Kubacki - Skarbnik,
Andrzej Derlak - Członek Zarządu,
Henryk Grządkowski - Członek Zarządu,
Lucjan Piotrowski - Członek Zarządu.


- Głównym celem Stowarzyszenia jest popularyzacja idei samorządności i społeczeństwa obywatelskiego jako trwałego fundamentu polskiej demokracji. Stowarzyszenie realizuje swój strategiczny cel m.in. poprzez działalność informacyjną i wydawniczą, działalność charytatywną, udział swoich członków w przedsięwzięciach z zakresu kultury, turystyki, sportu i rekreacji oraz udział członków Stowarzyszenia w wyborach samorządowych i parlamentarnych – mówi Wiesław Kociuba Prezes Stowarzyszenia.


- Wszystkich, dla których ważny jest gospodarny samorząd, zapraszamy do współpracy. Stawiamy na ludzi młodych mających ciekawe i służące społeczności pomysły. Czekamy również na doświadczonych samorządowców dla których ważniejszą od układów partyjnych jest codzienna praca na rzecz wspólnot samorządowych – dodaje Prezes Kociuba.

 

Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach portalu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego. Nim opublikujesz komentarz, zastanów się, czy jest on zgodny z zasadami dobrego wychowania i czy nie narusza dóbr osobistych innych osób. Pamiętaj, że zgodnie z art. 212 k.k. i art. 216 k.k. za przestępstwa zniesławienia i znieważenia grozi kara grzywny, kara ograniczenia lub pozbawienia wolności. Szanujmy się wzajemnie i nie zapominajmy, że internet jest częścią przestrzeni publicznej.


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama

Radio

  • Artykuły
  • Komentarze

Reklama