12°C
Niedziela 24 Czerwca 2018
Imieniny: Danuta, Jan

grupowe 6 marca br. w Zespole Szkół Energetycznych i Transportowych w Chełmie odbyło się uroczyste rozstrzygnięcie konkursu zorganizowanego przez OHP w Chełmie dla uczniów szkoły.
Ideą konkursu było poznanie i przybliżenie tragicznych losów Żołnierzy Niezłomnych
oraz poznanie okoliczności wydarzeń związanych z niepodległościowym ruchem partyzanckim, stawiającym opór sowietyzacji Polski i podporządkowaniu jej ZSRR.
Młodzież uczestnicząca w konkursie musiała wiedzę na temat życiorysów wybranych Żołnierzy Wyklętych ubrać w dowolną formę – prezentacji Power Point, rysunku, kolażu lub broszury. Złożone prace były przygotowane bardzo starannie i autorzy włożyli w nie mnóstwo starań.
Jury w składzie: Dyrektor CEiPM OHP w Chełmie p. Mariusz Ostrowski oraz doradcy zawodowi E. Mazurek i K. Józefacka wyłoniło zwycięzców.
Rozdanie nagród i prezentacja prac odbyła się w siedzibie szkoły, w obecności dyrektora ZSEiT p. Jarosława Wójcickiego oraz nauczyciela prowadzącego p. Małgorzaty Kołodziejczyk.

 

Wybrano 3 pierwsze miejsca:
1. Joanna Kamińska kl. III s
2. Dominika Bańka kl. III s
3. Radosław Jędruszczak kl. I M


Przyznano również 2 wyróżnienia:
1. Natalia Pliżga kl. I M
2. Żaneta Swaczyna kl. III s

 

Doradcy zawodowi

MCIZ OHP w Chełmie

 

 

Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach portalu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego. Nim opublikujesz komentarz, zastanów się, czy jest on zgodny z zasadami dobrego wychowania i czy nie narusza dóbr osobistych innych osób. Pamiętaj, że zgodnie z art. 212 k.k. i art. 216 k.k. za przestępstwa zniesławienia i znieważenia grozi kara grzywny, kara ograniczenia lub pozbawienia wolności. Szanujmy się wzajemnie i nie zapominajmy, że internet jest częścią przestrzeni publicznej.


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama

Radio

  • Artykuły
  • Komentarze

Reklama