-16°C
Poniedziałek 19 Lutego 2018
Imieniny: Arnold, Józef, Konrada

stapler 1016310 960 720 Do wysłania pierwszej obowiązkowej deklaracji VAT-7 i VAT-7K w formie elektronicznej oraz złożenia JPK_VAT zostało bardzo mało czasu. Termin mija 26 lutego br. Z docierających do nas informacji wynika, ze niektórzy podatnicy zobowiązani do składania od tego roku JPK_VAT (a jest ich ponad 60 tysięcy) nie mają wiedzy, ze czeka ich taki obowiązek.

W listopadzie i grudniu 2017 wszystkie urzędy skarbowe przeprowadziły cykl szkoleń pod nazwą „Wtorki z JPK" w lutym powtarzamy tę akcję.

W urzędach skarbowych we wtorki 6, 13 i 20 lutego odbywać się będą szkolenia poświęcone tej tematyce.

 

Więcej informacji o miejscu szkolenia można znaleźć na stronach internetowych poszczególnych urzędów skarbowych.

 

Michał Naklicki

Wieloosobowe Stanowisko Obsługi Klienta i Komunikacji Zewnętrznej - IWK

Izba Administracji Skarbowej w Lublinie

 

Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach portalu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego. Nim opublikujesz komentarz, zastanów się, czy jest on zgodny z zasadami dobrego wychowania i czy nie narusza dóbr osobistych innych osób. Pamiętaj, że zgodnie z art. 212 k.k. i art. 216 k.k. za przestępstwa zniesławienia i znieważenia grozi kara grzywny, kara ograniczenia lub pozbawienia wolności. Szanujmy się wzajemnie i nie zapominajmy, że internet jest częścią przestrzeni publicznej.


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama

Radio

Reklama