-16°C
Poniedziałek 19 Lutego 2018
Imieniny: Arnold, Józef, Konrada

GRANT of 2018 W imieniu Fundacji Cinema Art, organizatora Światowych Nagród Filmów Niezależnych (Najlepsze Niezależne Krótkie Filmy Świata) Grand OFF Festival oraz Producenta Festiwalu Filmów Krótkometrażowych Grand OFF zapraszamy na pokaz zwycięskich filmów w 11. edycji światowego konkursu. 

Projekcję nagrodzonych filmów Chełmska Biblioteka Publiczna zaplanowała na 8 i 9 lutego br. o godz. 17.00 w sali widowiskowej (ul. Partyzantów 40).

Poniżej przedstawiamy listę wszystkich zwycięskich filmów:
najlepsza reżyseria -„The Servants”
najlepszy scenariusz - „Le Soutien-Gorge”
najlepsze zdjęcia -„Watu Wote”
najlepszy montaż - „How to save your darling”
najlepsza scenografia - „Inside The Wardrobe”
najlepsza aktorka - „On Time”
najlepszy aktor - „Master of the class”
najlepsza fabuła - „Bus Story”
najlepszy dokument- „Nie sądzić”
najlepsza animacja -„A terrible Hullabaloo”
najlepszy film polski -„Ja i Mój tata”

Wszystkich miłośników kina serdecznie zapraszamy. Wstęp wolny!

 

A. Małysz

 

Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach portalu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego. Nim opublikujesz komentarz, zastanów się, czy jest on zgodny z zasadami dobrego wychowania i czy nie narusza dóbr osobistych innych osób. Pamiętaj, że zgodnie z art. 212 k.k. i art. 216 k.k. za przestępstwa zniesławienia i znieważenia grozi kara grzywny, kara ograniczenia lub pozbawienia wolności. Szanujmy się wzajemnie i nie zapominajmy, że internet jest częścią przestrzeni publicznej.


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama

Radio

Reklama