27°C
Wtorek 14 Sierpnia 2018
Imieniny: Alfred, Euzebiusz

chsm plak Ferie w klubie Chełmskiej Spółdzielni Mieszkaniowej przy al. Piłsudskiego 30 A ! Codziennie w godz. 11-15 – Bawimy się z Galerią Dziecięcą Pokusa. Zagramy ! Ulepimy ! WSTĘP WOLNY !Tu nie będzie czasu na nudę - Przyjdź i zabierz znajomych !  Organizatorzy – CHSM i gwarantują coś fajnego dla małego i dużego. Więc przyjdź, zobacz i baw się razem z nami. Klub osiedlowy przy al. Piłsudskiego 30A w godz. 11-15 !

Komentarze  

0 #1 Sebastian Waś 2018-01-24 13:41
Witam mam pytanie jeśli zgodzę się na sluzebnosc przepływu gazu przez moją działkę czy będzie miało to wpływ na sprzedaż nieruchomości ? Czy firma której podpisze służebność ma jakieś prawa do tej nieruchomości w razie sprzedaży ?
Cytować

Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach portalu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego. Nim opublikujesz komentarz, zastanów się, czy jest on zgodny z zasadami dobrego wychowania i czy nie narusza dóbr osobistych innych osób. Pamiętaj, że zgodnie z art. 212 k.k. i art. 216 k.k. za przestępstwa zniesławienia i znieważenia grozi kara grzywny, kara ograniczenia lub pozbawienia wolności. Szanujmy się wzajemnie i nie zapominajmy, że internet jest częścią przestrzeni publicznej.


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama

Radio

  • Artykuły
  • Komentarze

Reklama