24°C
Środa 18 Lipca 2018
Imieniny: Emil, Erwin

chmura Drodzy Nauczyciele, już po raz kolejny mamy przyjemność zaprosić do aktywnego spędzenia ferii zimowych w siedzibie Biblioteki Pedagogicznej w Chełmie. Oferujemy praktyczne zajęcia pozwalające na poznanie i testowanie darmowych i prostych aplikacji internetowych, które wzbogacą i uatrakcyjnią warsztat pracy każdego nauczyciela!
Za pomocą bezpłatnych, prostych w obsłudze narzędzi można w łatwy sposób i w krótkim czasie uatrakcyjnić lekcje, podnieść motywację i zaangażowanie uczniów, rozwinąć zainteresowanie przedmiotem oraz zachęcić do dalszej, samodzielnej lub zespołowej pracy.
Umiejętności zdobyte na naszych warsztatach z pewnością przyczynią się do efektu „wow” na każdej lekcji.
Harmonogram spotkań i formularz zgłoszeniowy znajdziecie na stronie internetowej Biblioteki Pedagogicznej w Chełmie.

Marta Kozieł

Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach portalu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego. Nim opublikujesz komentarz, zastanów się, czy jest on zgodny z zasadami dobrego wychowania i czy nie narusza dóbr osobistych innych osób. Pamiętaj, że zgodnie z art. 212 k.k. i art. 216 k.k. za przestępstwa zniesławienia i znieważenia grozi kara grzywny, kara ograniczenia lub pozbawienia wolności. Szanujmy się wzajemnie i nie zapominajmy, że internet jest częścią przestrzeni publicznej.


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama

Radio

  • Artykuły
  • Komentarze

Reklama