16°C
Wtorek 17 Lipca 2018
Imieniny: Aneta, Bogdan

warsztatyweb ChDK zaprasza na kolejną edycję Zimowych Warsztatów Musicalowych. Wiedząc, że musical łączy pokolenia oferta warsztatów jest skierowana do dzieci, młodzieży i dorosłych.

Zajęcia taneczne poprowadzi Jacek Wazelin. W świat teatru wprowadzi Was Adrian Wiśniewski, a stroną wokalną zajmie się Kamil Dominiak.

Przygotujcie się na solidną dawkę wiedzy, energii i poczucia humoru. Podobnie jak w roku ubiegłym warsztaty odbywają się w 3 grupach wiekowych.

Dzieci 9-11 lat, 12-15 lat i grupa 16+ dla młodzieży i dorosłych.

Zajęcia dla dzieci i młodzieży odbywają się od 10.00 do 15.00. Natomiast dla grupy 16+ zajęcia rozpoczynają się po południu od godz. 17.00. Warsztaty odbędą się od 5 lutego do 9 lutego 2018 roku.

Koszt uczestnictwa w zajęciach przedpołudniowych to 250 zł. Dla uczniów Chadek Musical Academy opłata wynosi 200 zł.

Grupa dorosła ma możliwość wybrania pakietu zajęć wokalnych, aktorskich lub tanecznych. Kwota opłaty wynosi: 100 zł za 1 pakiet zajęć (wokal, taniec, aktorstwo) - przy wyborze 3 pakietów cena wynosi: 270 zł.

Dla uczestników Chadek Musical Academy koszt 1 pakietu to 80 zł - cena za wszystkie zajęcia wynosi: 240 zł.

Zajęcia aktorskie start godz. 17.00

Zajęcia taneczne start godz. 18.45

Zajęcia wokalne start godz. 20.30 i przewidujemy utworzenie dwóch grup.

Czekamy na Wasze zgłoszenia do 20 stycznia 2018 r.

 

Zapisy i więcej informacji: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. (preferowana forma kontaktu).

 

Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach portalu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego. Nim opublikujesz komentarz, zastanów się, czy jest on zgodny z zasadami dobrego wychowania i czy nie narusza dóbr osobistych innych osób. Pamiętaj, że zgodnie z art. 212 k.k. i art. 216 k.k. za przestępstwa zniesławienia i znieważenia grozi kara grzywny, kara ograniczenia lub pozbawienia wolności. Szanujmy się wzajemnie i nie zapominajmy, że internet jest częścią przestrzeni publicznej.


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama

Radio

  • Artykuły
  • Komentarze

Reklama