24°C
Środa 18 Lipca 2018
Imieniny: Emil, Erwin

koparka Projekt "Poprawa bezpieczeństwa transgranicznej infrastruktury drogowej Chełma i Łucka" znalazł się na czwartym miejscu w ramach naboru w programie Polska-Białoruś-Ukraina na lata 2014-2020. Oznacza to, że oczekiwan przez wszystkich chełmian remont ulicy Kolejowej ma realne szanse na realizację. Po podpisaniu umowy o dofinansowaniu zostanie ogłoszony przetarg na wykonastwo - czy będzie to największa niespodzianka wyborcza - "równa ulica Kolejowa" ?

Ze względu na ogrom prac wydaje się to nierealne jednak liczymy na jak najszybsze zakończenie projektu. Pełna lista rankingowa dostępna tutaj: http://www.mr.gov.pl/media/48219/Dostepnosclistawybranychprojektow.pdf

Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach portalu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego. Nim opublikujesz komentarz, zastanów się, czy jest on zgodny z zasadami dobrego wychowania i czy nie narusza dóbr osobistych innych osób. Pamiętaj, że zgodnie z art. 212 k.k. i art. 216 k.k. za przestępstwa zniesławienia i znieważenia grozi kara grzywny, kara ograniczenia lub pozbawienia wolności. Szanujmy się wzajemnie i nie zapominajmy, że internet jest częścią przestrzeni publicznej.


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama

Radio

  • Artykuły
  • Komentarze

Reklama