16°C
Wtorek 17 Lipca 2018
Imieniny: Aneta, Bogdan

DSC 0011 Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży OHP w Chełmie 8 grudnia 2017 r. zorganizowało w Chełmskiej Bibliotece Publicznej bardzo ciekawe seminarium szkoleniowe pt. „Z nami sukces jest możliwy”.

Spotkanie rozpoczął dyrektor CEiPM w Chełmie Mariusz Ostrowski witając przybyłych na seminarium przedstawicieli władz samorządowych, dyrektorów i nauczycieli szkół, przedstawicieli Ośrodków Pomocy Społecznej, Poradni Psychologiczno-Pedagogicznych, a także firm i instytucji na co dzień współpracujących z OHP.

W dalszej części słuchacze mogli poznawać tajniki atrakcyjnych i skutecznych wystąpień publicznych, czyli sztukę „uwodzenia tłumów”. Eliza Mazurek i Karolina Lalka-Sobczuk z chełmskiego OHP naukowo, obrazowo a miejscami zabawnie zdradziły sekrety MOWY CIAŁA, dress code podczas przemówień oraz zasady odczytywania niewerbalnych zachowań rozmówców w sytuacjach zawodowych i prywatnych.
Podczas seminarium został też rozstrzygnięty konkurs fotograficzny „Praca w obiektywie” ogłoszony w listopadzie przez OHP. Jury pod przewodnictwem Grzegorza Zupana zdecydowało, że głośniki i słuchawki bluetooth, powerbanki i śpiwory powędrują do zwycięzców z ZSEiM, IV LO w Chełmie oraz Środowiskowego Hufca Pracy w Chełmie.

Zwieńczeniem imprezy był specjalny recital znanego chełmskiego barda Jarka Buczka, który w tym roku wydał płytę „Ślady”.
Po takiej uczcie dla umysłu i duszy organizatorzy zaprosili na pyszny przedświąteczny poczęstunek.
Dziękujemy tak licznie przybyłym gościom i zapraszamy na kolejne spotkania z OHP.

 

Doradcy zawodowi OHP w Chełmie
Eliza Mazurek, Katarzyna Józefacka

 

 

 

 

Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach portalu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego. Nim opublikujesz komentarz, zastanów się, czy jest on zgodny z zasadami dobrego wychowania i czy nie narusza dóbr osobistych innych osób. Pamiętaj, że zgodnie z art. 212 k.k. i art. 216 k.k. za przestępstwa zniesławienia i znieważenia grozi kara grzywny, kara ograniczenia lub pozbawienia wolności. Szanujmy się wzajemnie i nie zapominajmy, że internet jest częścią przestrzeni publicznej.


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama

Radio

  • Artykuły
  • Komentarze

Reklama