12°C
Niedziela 24 Czerwca 2018
Imieniny: Danuta, Jan

P1070298 Stowarzyszenie WeRwA zaprasza na 51. spotkanie Chełmskiego Klubu Podróżników, które rozpocznie się w piątek 15 grudnia o godz. 19:00 w kawiarni artystycznej DeCaffencja. Gościem będzie Juliya Kasjan, przesympatyczna Białorusinka mieszkająca w Chełmie, która przedstawi Turcję.
Podczas spotkania będzie można obejrzeć filmy i zdjęcia z Turcji oraz posłuchać ciekawych opowieści. Będzie degustacja tureckiej kuchni, muzyka turecka, nauka tańca brzucha i języka tureckiego oraz krótki konkurs wiedzy o tym państwie z ciekawymi nagrodami ufundowanymi przez ambasadę turecką i Stowarzyszenie WeRwA. Wszyscy uczestnicy spotkania otrzymają Oko Proroka - najpopularniejszy turecki talizman chroniący przed złymi mocami. Kiedy taki talizman pęka to znaczy, że spełnił swoje zadanie i ochronił osobę, która go posiadała przed niebezpieczeństwem. Wstęp na imprezę jest wolny, liczba miejsc ograniczona, rezerwacja miejsc w Decaffencji.

GG

 

 

Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach portalu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego. Nim opublikujesz komentarz, zastanów się, czy jest on zgodny z zasadami dobrego wychowania i czy nie narusza dóbr osobistych innych osób. Pamiętaj, że zgodnie z art. 212 k.k. i art. 216 k.k. za przestępstwa zniesławienia i znieważenia grozi kara grzywny, kara ograniczenia lub pozbawienia wolności. Szanujmy się wzajemnie i nie zapominajmy, że internet jest częścią przestrzeni publicznej.


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama

Radio

  • Artykuły
  • Komentarze

Reklama