12°C
Niedziela 24 Czerwca 2018
Imieniny: Danuta, Jan

elections 536656 960 720 Uprzejmie zapraszam na posiedzenie Zarządu Rady Osiedla „Słoneczne” w Chełmie, które odbędzie się dnia 04 grudnia 2017 roku (poniedziałek) o godz. 16.30 w Przedszkolu Miejskim Nr 15 ( parter – sala teatralna) przy ul. Wieniawskiego 3 z następującym porządkiem obrad:
1. Otwarcie posiedzenia.
2. Omówienie proponowanego porządku posiedzenia Rady Os. „Słoneczne” planowanego na dn. 04.12.2017 r. godz. 17.00
3. Dyskusja i wolne wnioski.
4. Zamknięcie posiedzenia.

Uprzejmie zapraszam na posiedzenie Rady Osiedla „Słoneczne” w Chełmie, które odbędzie się dnia 04 grudnia 2017 roku (poniedziałek) o godz. 17.00 w Przedszkolu Miejskim Nr 15 (parter – sala teatralna) przy ul. Wieniawskiego 3 z następującym porządkiem obrad:
1. Otwarcie posiedzenia.
2. Zapoznanie się z projektem budżetu Miasta Chełm na 2018 rok.
3. Dyskusja i wolne wnioski.
4. Wyrażenie opinii na temat przedstawionego projektu.
5. Zamknięcie posiedzenia.

W związku z koniecznością wyrażenia opinii na temat proponowanego projektu budżetu Miasta Chełm na 2018 rok, która związana jest z kworum podczas zebrania, bardzo proszę o niezawodne przybycie.


Wiesław Wróblewski
Przewodniczący Rady Osiedla „Słoneczne”

Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach portalu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego. Nim opublikujesz komentarz, zastanów się, czy jest on zgodny z zasadami dobrego wychowania i czy nie narusza dóbr osobistych innych osób. Pamiętaj, że zgodnie z art. 212 k.k. i art. 216 k.k. za przestępstwa zniesławienia i znieważenia grozi kara grzywny, kara ograniczenia lub pozbawienia wolności. Szanujmy się wzajemnie i nie zapominajmy, że internet jest częścią przestrzeni publicznej.


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama

Radio

  • Artykuły
  • Komentarze

Reklama