12°C
Niedziela 24 Czerwca 2018
Imieniny: Danuta, Jan

sem sz Centrum Edukacji i Pracy OHP zaprasza na wyjątkowo ciekawe seminarium szkoleniowe.
8 grudnia br. w Chełmskiej Bibliotece Publicznej im. Pauliny Orsetii OHP organizuje „Seminarium szkoleniowe – Z nami sukces jest możliwy”. Podczas spotkania słuchacze będą mogli poznać sztuczki i sposoby „uwodzenia tłumów” czyli tajniki MOWY CIAŁA, dress code podczas wystąpień publicznych oraz zasady odczytywania zachowań rozmówcy w sytuacjach zawodowych ale i prywatnych. Podczas poszczególnych sesji będzie też można usłyszeć o formach wsparcia młodych ludzi wchodzących na rynek pracy oferowanych przez Ochotnicze Hufce Pracy.

Po pełnych wiedzy wykładach zaproszeni goście posilą się smakowitym przedświątecznym poczęstunkiem.


Zwieńczeniem imprezy będzie specjalny recital znanego chełmskiego barda Jarka Buczka, który w tym roku wydał płytę „Ślady”.
Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy i prosimy jednocześnie o potwierdzenie swojej obecności na seminarium do 6 grudnia 2017 r.


Wstęp na seminarium wolny.

 

CEiPM OHP w Chełmie

Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach portalu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego. Nim opublikujesz komentarz, zastanów się, czy jest on zgodny z zasadami dobrego wychowania i czy nie narusza dóbr osobistych innych osób. Pamiętaj, że zgodnie z art. 212 k.k. i art. 216 k.k. za przestępstwa zniesławienia i znieważenia grozi kara grzywny, kara ograniczenia lub pozbawienia wolności. Szanujmy się wzajemnie i nie zapominajmy, że internet jest częścią przestrzeni publicznej.


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama

Radio

  • Artykuły
  • Komentarze

Reklama