12°C
Niedziela 24 Czerwca 2018
Imieniny: Danuta, Jan

Kurs 1 Kurs jest przeznaczony dla nauczycieli, którzy chcą tworzyć atrakcyjne graficznie projekty do wykorzystania podczas lekcji, a także rozwijać kreatywności uczniów podczas pracy indywidualnej i grupowej.

Podczas kursu uczestnicy poznają serwis Canva – innowacyjne i proste w obsłudze narzędzie online. Funkcja „przeciągnij i upuść” umożliwia tworzenie prezentacji, postów w mediach społecznościowych, plakatów, infografik, zaproszeń i wielu innych, przydatnych dokumentów w formie grafik. Tworzone projekty mogą być udostępniane na stronach internetowych, blogach, w mediach społecznościowych, a także drukowane.

Kurs jest całkowicie zdalny, dostępny na Bibliotecznej Platformie Zdalnej Edukacji (moodle.bpchelm.pl).
Rekrutacja: 02 - 10.12.2017 r.
Czas trwania kursu: 11 - 17 grudnia 2017 r. (14 godz.)

 

Formularz zgłoszeniowy do pobrania na stronie internetowej Biblioteki Pedagogicznej.

 

 

Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach portalu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego. Nim opublikujesz komentarz, zastanów się, czy jest on zgodny z zasadami dobrego wychowania i czy nie narusza dóbr osobistych innych osób. Pamiętaj, że zgodnie z art. 212 k.k. i art. 216 k.k. za przestępstwa zniesławienia i znieważenia grozi kara grzywny, kara ograniczenia lub pozbawienia wolności. Szanujmy się wzajemnie i nie zapominajmy, że internet jest częścią przestrzeni publicznej.


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama

Radio

  • Artykuły
  • Komentarze

Reklama