12°C
Niedziela 24 Czerwca 2018
Imieniny: Danuta, Jan

POKUSA I ChSM 10 i 17 grudnia, godz. 11-14 ! Rodzinne Niedziele w Spółdzielni - czyli gry i zabawy dla dzieci w klubie CHSM z Galerią Dziecięcą Pokusa ! To propozycja dla każdego, bo klub przy ul. Piłsudskiego 30A zmieni się w kolorowy plac zabaw. Będzie malowanie, lepienie, układanie, skakanie i granie. Każdy może przyjść i bawić się do woli !
Organizatorzy gwarantują coś fajnego dla małego i dużego. Więc? Przyjdź, zobacz i baw się razem z nami.10 i 17 grudnia Klub osiedlowy przy ul. Piłsudskiego 30A w godz. 11-14 !

Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach portalu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego. Nim opublikujesz komentarz, zastanów się, czy jest on zgodny z zasadami dobrego wychowania i czy nie narusza dóbr osobistych innych osób. Pamiętaj, że zgodnie z art. 212 k.k. i art. 216 k.k. za przestępstwa zniesławienia i znieważenia grozi kara grzywny, kara ograniczenia lub pozbawienia wolności. Szanujmy się wzajemnie i nie zapominajmy, że internet jest częścią przestrzeni publicznej.


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama

Radio

  • Artykuły
  • Komentarze

Reklama