27°C
Poniedziałek 20 Sierpnia 2018
Imieniny: Bernard, Samuela

control 427512 960 720 Europejskie Dni Pracodawcy to przedsięwzięcie zainicjowane przez Sieć Europejskich Publicznych Służb Zatrudnienia na rzecz wspierania współpracy pomiędzy pracodawcami i publicznymi służbami zatrudnienia we wszystkich krajach Unii Europejskiej. Wydarzenie jest realizowane na terenie urzędów pracy w całej Polsce.
Powiatowy Urząd Pracy w Chełmie również włączył się w tę inicjatywę.


Na dzień 16 listopada 2017 r. zaplanowano organizację konferencji „Inwestycja w kadry impulsem rozwoju pracodawcy”


Program konferencji:
 „Charakterystyka lokalnego rynku pracy” – Barbara Gil p.o. Dyrektora Powiatowego Urzędu Pracy w Chełmie.
 „Możliwości podnoszenia kwalifikacji pracodawców i pracowników ze środków funduszy celowych” - Regina Półkośnik Kierownik Działu Usług Rynku Pracy - Powiatowy Urząd Pracy w Chełmie.
 „Kompetencje pracownika kapitałem pracodawcy” - Izabela Laskowska doradca zawodowy - Powiatowy Urząd Pracy w Chełmie.
 „Instrumenty rynku pracy formą wsparcia dla pracodawców”- Monika Nawrocka
p.o. Kierownika Działu Instrumentów Rynku Pracy - Powiatowy Urząd Pracy w Chełmie.
 „Pracuję legalnie” – Sebastian Sawicki specjalista - Państwowa Inspekcja Pracy Okręgowy Inspektorat Pracy w Lublinie Oddział w Chełmie.
 „Zmiany w zatrudnianiu cudzoziemców od 01.01.2018r.” - Krzysztof Ostrowski pośrednik pracy - Powiatowy Urząd Pracy w Chełmie.
 „E-składka nowy wymiar rozliczeń” Monika Brzeziecka Kierownik Wydziału Rozliczeń Kont Płatników Składek – Zakład Ubezpieczeń Społecznych Inspektorat w Chełmie.

W dniach 3-24.11.2017r. w siedzibie Powiatowego Urzędu Pracy w Chełmie działa Punkt Informacyjno -Konsultacyjny dla Pracodawców, w którym doradcy klienta przekazywać będą kompleksowe informacje o usługach i możliwościach współpracy.

Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach portalu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego. Nim opublikujesz komentarz, zastanów się, czy jest on zgodny z zasadami dobrego wychowania i czy nie narusza dóbr osobistych innych osób. Pamiętaj, że zgodnie z art. 212 k.k. i art. 216 k.k. za przestępstwa zniesławienia i znieważenia grozi kara grzywny, kara ograniczenia lub pozbawienia wolności. Szanujmy się wzajemnie i nie zapominajmy, że internet jest częścią przestrzeni publicznej.


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama

Radio

  • Artykuły
  • Komentarze

Reklama