27°C
Poniedziałek 20 Sierpnia 2018
Imieniny: Bernard, Samuela

KINDER niespodzianka Dzięki akcji „Przerwa na wspólne czytanie” Kinder Mleczna Kanapka rozdała w całej Polsce 50 000 książek.

20 pierwszych bibliotek otrzymało zestawy 250 książek i pufy do wspólnego czytania. 100 kolejnych – zestawy 50 książek. Niestety Chełmskiej Bibliotece Publicznej nie udało się znaleźć na premiowanej liście, choć niewiele zabrakło. Ostatecznie ChBP znalazła się na 176 pozycji.
Dziękujemy wszystkim za oddane głosy.


Anna Małysz

Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach portalu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego. Nim opublikujesz komentarz, zastanów się, czy jest on zgodny z zasadami dobrego wychowania i czy nie narusza dóbr osobistych innych osób. Pamiętaj, że zgodnie z art. 212 k.k. i art. 216 k.k. za przestępstwa zniesławienia i znieważenia grozi kara grzywny, kara ograniczenia lub pozbawienia wolności. Szanujmy się wzajemnie i nie zapominajmy, że internet jest częścią przestrzeni publicznej.


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama

Radio

  • Artykuły
  • Komentarze

Reklama