15°C
Czwartek 26 Kwietnia 2018
Imieniny: Klaudiusz, Maria, Marzena

22551668 1723823317690855 477178888 n Biblioteka Pedagogiczna w Chełmie oraz Narodowy Bank Polski Oddział Okręgowy w Lublinie zapraszają dyrektorów szkół oraz nauczycieli na bezpłatne szkolenie pt. Edukacja ekonomiczna w szkole: Jak pozyskać środki na edukację z Narodowego Banku Polskiego.
Edukacja ekonomiczna jest jednym z głównych obszarów działalności Narodowego Banku Polskiego. Wiedza ekonomiczna i finansowa pozwala lepiej zrozumieć rzeczywistość i zachować racjonalne postawy na rynku finansowym; sprzyja poznaniu zasad gospodarki wolnorynkowej, a tym samym przyczynia się do rozwoju przedsiębiorczości i wspiera rozwój gospodarczy kraju.


Ramowy program spotkania:
1. Dlaczego Narodowy Bank Polski zajmuje się edukacją ekonomiczną – wprowadzenie.
2. Inicjatywy edukacyjne NBP – konkursy, NBPortal, Klub Przedsiębiorczych Nauczycieli IMPULS, Centrum Pieniądza NBP im. Sławomira S. Skrzypka w Warszawie, warsztaty i zajęcia.
3. Zasady udzielania dofinansowania projektów z zakresu edukacji ekonomicznej,
w tym obsługa elektronicznego generatora wniosków (warsztaty)

 

termin szkolenia : 9 listopada 2017 r. od godz. 13.00 – 14.30
miejsce szkolenia: Biblioteka Pedagogiczna w Chełmie, ul. H. Wieniawskiego 15

 

Szkoła, fundacja, stowarzyszenie realizujące misję edukacyjną może uzyskać dofinasowanie na działania podnoszące poziom wiedzy ekonomicznej i finansowej uczniów oraz nauczycieli. W ramach szkolenia można poznać możliwości, umożliwiające aplikowanie do Narodowego Banku Polskiego. Jeśli chcecie Państwo poznać zasady udzielania dofinansowania projektów z zakresu edukacji ekonomicznej przez Narodowy Bank Polski – zapraszamy do udziału w bezpłatnym szkoleniu.
Szkolenie poprowadzi pracownik Narodowego Banku Polskiego Oddziału Okręgowego w Lublinie.
Zgłoszenia przyjmuje Biblioteka Pedagogiczna w Chełmie do dnia 7.11.2017 roku.
Liczba miejsc jest ograniczona.


Chcąc uczestniczyć w szkoleniu należy przesłać na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. zgłoszenie z danymi: imię i nazwisko uczestnika, nazwa i adres szkoły, telefon kontaktowy, a także adres e-mail.
Przyjmujemy również zgłoszenia telefonicznie pod numerem 82 562 24 87.

 

 

Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach portalu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego. Nim opublikujesz komentarz, zastanów się, czy jest on zgodny z zasadami dobrego wychowania i czy nie narusza dóbr osobistych innych osób. Pamiętaj, że zgodnie z art. 212 k.k. i art. 216 k.k. za przestępstwa zniesławienia i znieważenia grozi kara grzywny, kara ograniczenia lub pozbawienia wolności. Szanujmy się wzajemnie i nie zapominajmy, że internet jest częścią przestrzeni publicznej.


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama

Radio

Reklama