17°C
Wtorek 17 Lipca 2018
Imieniny: Aneta, Bogdan

thin ice 17996 640 W sobotę o godzinie 14:00 Chełmskie Morsy rozpoczynają sezon na Żółtańcach. Jak zapowiadają - woda wyjątkowo ciepła w okolicach 10 stopni zachęca do kąpieli tych którzy chcieliby rozpocząc przygodę z morsowaniem ale do tej pory brakowało im odwagi.

 

My również serdecznie zapraszamy - Chełmskie Morsy deklarują pomoc w pierwszym morsowaniu oraz rozwianiem wszelkich obaw przed zanurzeniem się w zimnej wodzie.

Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach portalu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego. Nim opublikujesz komentarz, zastanów się, czy jest on zgodny z zasadami dobrego wychowania i czy nie narusza dóbr osobistych innych osób. Pamiętaj, że zgodnie z art. 212 k.k. i art. 216 k.k. za przestępstwa zniesławienia i znieważenia grozi kara grzywny, kara ograniczenia lub pozbawienia wolności. Szanujmy się wzajemnie i nie zapominajmy, że internet jest częścią przestrzeni publicznej.


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama

Radio

  • Artykuły
  • Komentarze

Reklama