-7°C
Środa 21 Lutego 2018
Imieniny: Eleonora, Robert

idea banner Kinder Mleczna Kanapka, wspierając ideę wspólnego czytania, rozdaje 50 000 książek! Pod hasłem „Przerwa na wspólne czytanie!” zorganizowała akcję popularyzującą ideę wspólnego czytania dorosłych i dzieci. 

Chełmska Biblioteka Publiczna zgłosiła swój udział i potrzebuje wsparcia naszych czytelników i sympatyków, aby zdobyć nagrody. Oprócz bibliotek Kinder Mleczna Kanapka książkami obdaruje również rodziców z dziećmi! Głosowanie rozpocznie się 2 października i każdego dnia do 31 października br. można oddać jeden głos, zwiększając tym samym szansę na zwycięstwo.


Szczegóły www.wspolneczytanie.pl/

 

Anna Małysz

 

 

Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach portalu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego. Nim opublikujesz komentarz, zastanów się, czy jest on zgodny z zasadami dobrego wychowania i czy nie narusza dóbr osobistych innych osób. Pamiętaj, że zgodnie z art. 212 k.k. i art. 216 k.k. za przestępstwa zniesławienia i znieważenia grozi kara grzywny, kara ograniczenia lub pozbawienia wolności. Szanujmy się wzajemnie i nie zapominajmy, że internet jest częścią przestrzeni publicznej.


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama

Radio

Reklama