0°C
Środa 24 Stycznia 2018
Imieniny: Felicja, Rafał, Francziszek

Patryk Osieleniec Stowarzyszenie Pomocy Dzieciom Niepełnosprawnym LEPSZE JUTRO i Chełmska Biblioteka Publiczna im. Marii Pauliny Orsetti serdecznie zapraszają na promocję książki Patryka Osieleńca pt. GRA. Spotkanie zorganizowane zostało w ramach realizacji projektu pn. „Książka Patryka – promocja twórczości osób niepełnosprawnych”, którego celem jest wsparcie osób niepełnosprawnych w rozwijaniu ich pasji i talentów literackich oraz artystycznych. 

Spotkanie odbędzie się 22 września 2017 r. o godz. 11:00 w sali widowiskowej ChBP (ul. Partyzantów 40). Projekt jest współfinansowany ze środków Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich.

Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach portalu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego. Nim opublikujesz komentarz, zastanów się, czy jest on zgodny z zasadami dobrego wychowania i czy nie narusza dóbr osobistych innych osób. Pamiętaj, że zgodnie z art. 212 k.k. i art. 216 k.k. za przestępstwa zniesławienia i znieważenia grozi kara grzywny, kara ograniczenia lub pozbawienia wolności. Szanujmy się wzajemnie i nie zapominajmy, że internet jest częścią przestrzeni publicznej.


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama

Radio

Reklama