0°C
Wtorek 23 Stycznia 2018
Imieniny: Ildefons, Rajmund

handbook 1332955 960 720 Przewodniczący Rady Osiedla "Słoneczne" w Chełmie - Wiesław Wróblewski, zaprasza do udziału w posiedzeniach organizowanych we wrześniu:

Posiedzenie Zarządu Rady Osiedla „Słoneczne” w Chełmie, które odbędzie się dnia 12 września 2017 roku (wtorek) o godz. 16.30 w Przedszkolu Miejskim Nr 15 ( parter – sala teatralna) przy ul. Wieniawskiego 3 z następującym porządkiem obrad:
1. Otwarcie posiedzenie.
2. Omówienie proponowanego porządku posiedzenia Rady Osiedla „Słoneczne” planowanego na dzień 12.09.2017 roku o godz. 17.00
3. Dyskusja i wolne wnioski.
4. Zamknięcie posiedzenia.

Posiedzenie Rady Osiedla „Słoneczne” w Chełmie, które odbędzie się dnia 12 września 2017 roku (wtorek) o godz. 17.00 w Przedszkolu Miejskim Nr 15 ( parter – sala teatralna) przy ul. Wieniawskiego 3 z następującym porządkiem obrad:

1. Otwarcie posiedzenia.
2. Powitanie zaproszonych gości.
3. Przyjęcie proponowanego porządku zebrania.
4. Omówienie zadań inwestycyjnych zgłaszanych przez mieszkańców Osiedla „Słoneczne” w ostatnich latach, celem ujęcia ich w budżecie Miasta Chełm.
5. Przedstawienie kolejnych zadań proponowanych do realizacji na terenie osiedla w 2018 roku, których realizacja jest niezbędna do właściwego funkcjonowania mieszkańców oraz celem zapewnienia im właściwego bezpieczeństwa.
6. Dyskusja i wolne wnioski.
7. Zamknięcie posiedzenia.

Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach portalu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego. Nim opublikujesz komentarz, zastanów się, czy jest on zgodny z zasadami dobrego wychowania i czy nie narusza dóbr osobistych innych osób. Pamiętaj, że zgodnie z art. 212 k.k. i art. 216 k.k. za przestępstwa zniesławienia i znieważenia grozi kara grzywny, kara ograniczenia lub pozbawienia wolności. Szanujmy się wzajemnie i nie zapominajmy, że internet jest częścią przestrzeni publicznej.


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama

Radio

Reklama