21°C
Środa 18 Lipca 2018
Imieniny: Emil, Erwin

tango 1813691 960 720 Letnie warsztaty dla dorosłych z tańca klasycznego (baletu). Bezpłatne i otwarte. Prowadzenie: BARBARA CZAJKOWSKA.
Zapraszamy wszystkich zainteresowanych, także osoby bez doświadczenia tanecznego. Program zajęć, obok poznania podstaw tańca, obejmuje także ćwiczenia rozciągające i wzmacniające ciało.
Więcej informacji: p. Magdalena Łokińska 500 220 249.

 

ChDK, 28-31 sieprnia 2017 r., g. 18.00, wstęp wolny

Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach portalu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego. Nim opublikujesz komentarz, zastanów się, czy jest on zgodny z zasadami dobrego wychowania i czy nie narusza dóbr osobistych innych osób. Pamiętaj, że zgodnie z art. 212 k.k. i art. 216 k.k. za przestępstwa zniesławienia i znieważenia grozi kara grzywny, kara ograniczenia lub pozbawienia wolności. Szanujmy się wzajemnie i nie zapominajmy, że internet jest częścią przestrzeni publicznej.


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama

Radio

  • Artykuły
  • Komentarze

Reklama