27°C
Poniedziałek 20 Sierpnia 2018
Imieniny: Bernard, Samuela

lights 254667 960 720 Bezpłatny i otwarty kurs tańca towarzyskiego użytkowego. Całkowicie BEZPŁATNY i OTWARTY dla wszystkich pasjonatów tańca. Zapraszamy osoby 18+. Koniecznie zabierzcie znajomych. Zajęcia prowadzi ulubiony instruktor wszystkich rozpoczynających przygodę z tańcem - p. Michał Łokiński.

Taniec towarzyski to nic trudnego - przekonaj się i dołącz do kursu organizowanego przez Klub Tańca Towarzyskiego TAKT ChDK. Na Letnim Kursie realizowany będzie program obejmujący wszystkie tańce, które mogą być przydatne w życiu codziennym. Uczestnicy poznają tańce standardowe – walc angielski, tango, walc wiedeński, quickstep oraz tańce latynoamerykańskie – samba, rumba, cha cha i jive. Kurs tańca towarzyskiego najbardziej ze wszystkich przydają się w praktyce. Umiejętności zdobyte w ramach zajęć na pewno przydadzą się w trakcie uroczystości rodzinnych takich jak np. przyjęcie weselne.

Strój obowiązujący na zajęciach to obuwie zamienne i niekrępujące ruchów wygodne ubranie treningowe – tak by mogli Państwo swobodnie tańczyć
Więcej informacji udzieli p. Magda Łokińska tel. 500 220 249.

ChDK, 14,16 i 17 sierpnia 2017 r., g. 18.00

Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach portalu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego. Nim opublikujesz komentarz, zastanów się, czy jest on zgodny z zasadami dobrego wychowania i czy nie narusza dóbr osobistych innych osób. Pamiętaj, że zgodnie z art. 212 k.k. i art. 216 k.k. za przestępstwa zniesławienia i znieważenia grozi kara grzywny, kara ograniczenia lub pozbawienia wolności. Szanujmy się wzajemnie i nie zapominajmy, że internet jest częścią przestrzeni publicznej.


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama

Radio

  • Artykuły
  • Komentarze

Reklama