0°C
Sobota 20 Stycznia 2018
Imieniny: Fabian, Sebastian

listpochwal4 Funkcjonariusze Nadbużańskiego Oddziału Straży Granicznej zostali wyróżnieni za wzorowo pełnioną służbę. Ppłk SG Tomasz Zybiński – Zastępca Komendanta Nadbużańskiego Oddziału Straży Granicznej, wręczył listy pochwalne, funkcjonariuszom, którzy wzorowo pełnili służbę graniczną. Uroczystość odbyła się dziś w Komendzie Nadbużańskiego Oddziału SG, w obecności kadry kierowniczej Oddziału.
Wyróżnieni funkcjonariusze, którzy pełnią służbę w Komendzie Oddziału oraz Placówce SG w Zbereżu, w sposób szczególny wyróżnili się podczas działań prowadzonych w ochronie granicy państwowej oraz zatrzymali na gorącym uczynku grupę osób, która dokonywała przemytu wyrobów akcyzowych z Ukrainy do Polski.

 

ppor. SG Dariusz SIENICKI

Rzecznik Prasowy Komendanta

 

listpochwal1

listpochwal3

 

 

 

 

Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach portalu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego. Nim opublikujesz komentarz, zastanów się, czy jest on zgodny z zasadami dobrego wychowania i czy nie narusza dóbr osobistych innych osób. Pamiętaj, że zgodnie z art. 212 k.k. i art. 216 k.k. za przestępstwa zniesławienia i znieważenia grozi kara grzywny, kara ograniczenia lub pozbawienia wolności. Szanujmy się wzajemnie i nie zapominajmy, że internet jest częścią przestrzeni publicznej.


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama

Radio

Reklama