8°C
Piątek 27 Kwietnia 2018
Imieniny: Ludwik, Piotr

prod Młodzieżowe Biuro Pracy w Chełmie zaprasza na giełdę pracy, która odbędzie się 13 lipca 2017 roku , w godz.14.00-15.30 z agencją pracy Covebo - wyjazdy do pracy do Holandii, w siedzibie OHP w Chełmie (ul. Lwowska 51/416)


Przedstawiciel firmy będzie omawiał szczegóły dotyczące przygotowanych ofert w tym warunki pracy, płacy, warunki mieszkaniowe.
Jeśli szukasz pracy i jesteś zainteresowany naszą oferta przyjdź na spotkanie.


Bliższe informacje
CEiPM OHP w Chełmie
Ul. Lwowska 51/319
Tel. 082 565 56 46


Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy.

Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach portalu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego. Nim opublikujesz komentarz, zastanów się, czy jest on zgodny z zasadami dobrego wychowania i czy nie narusza dóbr osobistych innych osób. Pamiętaj, że zgodnie z art. 212 k.k. i art. 216 k.k. za przestępstwa zniesławienia i znieważenia grozi kara grzywny, kara ograniczenia lub pozbawienia wolności. Szanujmy się wzajemnie i nie zapominajmy, że internet jest częścią przestrzeni publicznej.


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama

Radio

Reklama