15°C
Czwartek 26 Kwietnia 2018
Imieniny: Klaudiusz, Maria, Marzena

Wizualizacja PTN2017 MINI Do 31 lipca trwa ogólnopolskie głosowanie w konkursie Podwórko Talentów NIVEA! Do wygrania czeka 20 wyjątkowych Podwórek! Dlaczego wyjątkowych? Ponieważ specjalnie zaprojektowane sprzęty, które się na nich znajdą, pozwolą na doskonałą zabawę, która może pomóc odkryć i rozwijać dziecięce talenty! Przyciągające uwagę planetarium, designerski kubik do wspinania, artystyczny teatrzyk czy naukowy rowerek to tylko niektóre z wielu nowoczesnych sprzętów jakie znajdziecie na Podwórkach Talentów. Głosowanie trwa na stronie www.podworko.nivea.pl – można tam obejrzeć zgłoszenia i codziennie oddawać głosy na swoich faworytów, decydując gdzie powstaną Podwórka. Do głosowania i udostępniania filmów ze zdolnymi dziećmi zachęcają Natalia Kukulska i Mateusz Kusznierewicz – Ambasadorzy projektu.

Tak jak różne są dziecięce talenty i pasje, tak różne będą sprzęty które znalazły się w nowym projekcie PodwórkoTalentów NIVEA. Dzięki aktywnościom wzmacniającym uzdolnienia w obszarze sportowym, artystycznym i naukowym, dzieci będą mogły rozwijać się a jednocześnie świetnie bawić. Dlatego warto wesprzeć dzieci i codziennie oddać swój głos na wybrany film lub lokalizację – mówi Katarzyna Singh, CSR Manager NIVEA.


Wyjątkowe sprzęty dla wyjątkowych dzieci!

Tegoroczne Podwórka Talentów to aż 15 elementów umożliwiających naukę i rozwój talentów
w połączeniu z dobrą zabawą! Nowoczesne, designerskie projekty pozwalają odkrywać i rozwijać umiejętności dzieciaków w 3 obszarach - naukowym, artystycznym i sportowym. Poznaj niektóre z nich!

 

Rozwijamy talenty sportowe!

KUBIK WSPINACZKA

Wspinanie to nie lada wyzwanie! Ta nietuzinkowa wspinaczka zachęca do zabawy nie jednego malucha i starszaka.  Opanowywanie różnych technik wspinania rozwija koordynację ruchową, zwinność, gibkość i orientację w przestrzeni. Pokonywanie elementów z lin oraz ścianek z różnymi rodzajami kamieni wzmacnia pewność siebie oraz przełamuje barierę lęku przed wysokością.
                        

GRA TWISTER

Gimnastyka i świetna zabawa w jednym! Aby wygrać, musisz utrzymywać równowagę dotykając dłonią lub stopą kolorowych pól, które wskazała wskazówka na tablicy. Nie jest to takie proste w bliskim towarzystwie innych graczy! Gra trwa tak długo, dopóki jeden z graczy nie dotknie pola gry inną częścią ciała. Zabawa rozwija zmysł równowagi, koordynację ruchową, wzmacnia siłę mięśni oraz utrwala znajomość kolorów.

 

Ćwiczymy talenty artystyczne!


TABLICE MUZYCZNE Z BĘBNAMI – zostań gwiazdą rocka!

Muzyka na świeżym powietrzu? Tak! Tablice muzyczne z bębnami zapewnią niezapomnianą przygodę z muzyką małym melomanom. Instrumenty pozwalają odkryć w sobie muzyczne talenty.
To urządzenie, dzięki któremu dzieci mogą ćwiczyć i układać własne rytmy na poszczególnych elementach grających. Umożliwia jednoczesną zabawę kilkorgu dzieciom, a co za tym idzie wpływa pozytywnie na budowanie relacji między rówieśnikami.


TEATRZYK

Zapraszamy na przedstawienie! Teatr na placu zabaw - cudowne miejsce do wyrażania ekspresji artystycznej dzieci w każdym wieku. Umożliwia rozwijanie talentów aktorskich, wyobraźni, fantazji, twórczego myślenia, ułatwia wyrażanie uczuć. Pozwala na pokonywanie barier w komunikacji oraz integruje grupę. Dzięki  systemowi tablic umożliwia narysowanie za pomocą kredy własnej scenografii. 

 

Rozwijamy naukowe zdolności i pasje!

PLANETARIUM

Zapraszamy w niezwykłą podróż po wszechświecie! W kosmiczną przygodę zabierze nas spektakularne planetarium, które przybliży nam wiedzę z różnych dziedzin. Gwiezdne konstelacje, mapa Ziemi, układ słoneczny oraz wiele innych zagadnień są teraz na wyciągniecie ręki! W wewnętrznej części planetarium  znajduje się sklepienie nieba z rozrysowanym układem gwiazd. Siadając na znajdującej się tam ławeczce i korzystając z lunet i kalejdoskopów dziecko ma możliwość podziwiania niesamowitych zjawisk.
 

ROWEREK

Pedałuj z całych sił i sprawdź co niezwykłego się wydarzy! Siłą swoich mięśni uruchom mały wiatraczek lub spraw, że lampka wewnątrz bulaju na prawdę się zaświeci! Urządzenie przetwarza energię kinetyczną w energię elektryczną. Zabaw stanowi nie tylko element edukacyjny, ale również rozwija koordynacje ruchową, oraz wzmacnia siłę mięśni.

     
Pomóż wygrać niezwykły plac zabaw – głosuj i udostępniaj!
Chcecie pomóc wygrać dzieciakom te wyjątkowe place zabaw? Do 31 lipca możecie wspierać je  w wyścigu po jedno z 20 Podwórek Talentów, oddając głosy na poszczególne filmy i prezentacje na stronie www.podworko.nivea.pl . Głosy można także oddawać poprzez wygodną aplikację mobilną na smartfonie czy tablecie – wystarczy ją pobrać i zainstalować. Warto także udostępniać link do filmów znajomym, aby każdy mógł wesprzeć swoim głosem zdolne dzieciaki!
Natalia Kukulska i Mateusz Kusznierewicz, ambasadorzy Podwórka Talentów NIVEA wspólnie zachęcają do głosowania i nagłaśniania akcji: https://www.youtube.com/watch?v=cp-epYuCtrw

 

Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach portalu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego. Nim opublikujesz komentarz, zastanów się, czy jest on zgodny z zasadami dobrego wychowania i czy nie narusza dóbr osobistych innych osób. Pamiętaj, że zgodnie z art. 212 k.k. i art. 216 k.k. za przestępstwa zniesławienia i znieważenia grozi kara grzywny, kara ograniczenia lub pozbawienia wolności. Szanujmy się wzajemnie i nie zapominajmy, że internet jest częścią przestrzeni publicznej.


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama

Radio

Reklama