8°C
Piątek 27 Kwietnia 2018
Imieniny: Ludwik, Piotr

zak2 W minioną środę w hali sportowej Gimnazjum nr 6 obyło się taneczne zakończenie roku Chełmskiego Centrum Tańca „rytm”. Wzięły w nim udział wszystkie grupy dziecięce i młodzieżowe tańca towarzyskiego oraz hip hopu. Umiejętności prezentowali tancerze będący na różnym etapie tanecznej edukacji od początkujących do zaawansowanych. 

Prawie 150 osobowa grupa wykonawców bawiła publiczność, której reakcje stworzyły wspaniałą atmosferę. Gromkie brawa nagradzały poszczególne prezentacje. Rozbawiła do łez radości grupa pięciolatków łączących swój taniec ze śpiewem. Z podziwem odbierano energetyczne, grupowe choreografie hip-hopu i popisy par sportowego tańca towarzyskiego. Budująca nastój muzyka i kostiumy dopełniły widowiska.
Wkrótce wakacyjna przerwa. W sierpniu tancerze Chełmskiego Centrum Tańca „Rytm” wyjeżdżają na obóz taneczno-wypoczynkowy do miejscowości Frysztak k. Jasła. Wszyscy mają nadzieję na udany nowy sezon, którego mocnym akcentem będzie organizacja Mistrzostw Województwa Lubelskiego oraz ogólnopolskiego turnieju tańca z udziałem par zagranicznych, o czym poinformujemy wkrótce.
Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z koncertu na stronie Rytmu – www.taniec.chelm.pl

zak101 zak18

zak72

zak95 zak102

Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach portalu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego. Nim opublikujesz komentarz, zastanów się, czy jest on zgodny z zasadami dobrego wychowania i czy nie narusza dóbr osobistych innych osób. Pamiętaj, że zgodnie z art. 212 k.k. i art. 216 k.k. za przestępstwa zniesławienia i znieważenia grozi kara grzywny, kara ograniczenia lub pozbawienia wolności. Szanujmy się wzajemnie i nie zapominajmy, że internet jest częścią przestrzeni publicznej.


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama

Radio

Reklama