-7°C
Środa 21 Lutego 2018
Imieniny: Eleonora, Robert

targi plakat Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży OHP w Chełmie serdecznie zaprasza do uczestnictwa w biegu, który odbędzie się w dniu 14 czerwca br. Bieg rozpocznie się i zakończy na Placu Łuczkowskiego w Chełmie, a jego trasa przebiegać będzie okolicznymi uliczkami, obejmując dystans ok. 1000m. 

Rozpoczęcie biegu i Targów o godz. 12.00. Każdy uczestnik otrzyma pakiet startowy, a dla zwycięzców przewidziane są atrakcyjne nagrody.
Wydarzenie sportowe będzie częścią większej imprezy – Targów Pracy, które organizowane są
z myślą o uczniach szkół ponadgimnazjalnych, osobach chcących zdobyć lub podnieść swoje kwalifikacje zawodowe, osobach bezrobotnych i poszukujących pracy. Zaplanowane są również stoiska z ofertami edukacyjnymi, pracy i szkoleń.

W programie imprezy przewidziane są liczne atrakcje, m.in:
• Konkurs organizowany przez KRUS w Chełmie pod hasłem: Rolniku pracuj bezpiecznie z chemicznymi środkami ochrony roślin”
• Malowanie twarzy dla dzieci,
• Znakowanie rowerów,
• Zabawy z balonami
• Pokaz AIKIDO
• Alkogogle
• …oraz wiele innych :)

Zapisy oraz wszelkie dodatkowe informacje:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub 82 565 56 46.

 

 

Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach portalu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego. Nim opublikujesz komentarz, zastanów się, czy jest on zgodny z zasadami dobrego wychowania i czy nie narusza dóbr osobistych innych osób. Pamiętaj, że zgodnie z art. 212 k.k. i art. 216 k.k. za przestępstwa zniesławienia i znieważenia grozi kara grzywny, kara ograniczenia lub pozbawienia wolności. Szanujmy się wzajemnie i nie zapominajmy, że internet jest częścią przestrzeni publicznej.


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama

Radio

Reklama