20°C
Środa 25 Kwietnia 2018
Imieniny: Jarosław, Marek

glowne Na lotnisku Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Chełmie odbywa się II Międzynarodowy Piknik Lotniczy pn. „Lotnicze Depułtycze”. Uroczystość oficjalnie otworzył profesor nadzw. dr hab. inż. Arkadiusz Tofil, rektor Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Chełmie.
Tegoroczny program pikniku jest bardzo bogaty i różnorodny, dlatego pierwszego dnia imprezy przyciągnął bardzo liczną publiczność. Miłośnicy awiacji mogli dzisiaj podziwiać zabytkowe oraz występy akrobatyczne formacji. Swoje umiejętności zaprezentowali także najlepsi piloci.
Lotnisko Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej po raz kolejny gościło największe gwiazdy awiacji i stało się miejscem spotkania pasjonatów lotnictwa.

 

 

 

 

Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach portalu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego. Nim opublikujesz komentarz, zastanów się, czy jest on zgodny z zasadami dobrego wychowania i czy nie narusza dóbr osobistych innych osób. Pamiętaj, że zgodnie z art. 212 k.k. i art. 216 k.k. za przestępstwa zniesławienia i znieważenia grozi kara grzywny, kara ograniczenia lub pozbawienia wolności. Szanujmy się wzajemnie i nie zapominajmy, że internet jest częścią przestrzeni publicznej.


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama

Radio

Reklama