15°C
Czwartek 26 Kwietnia 2018
Imieniny: Klaudiusz, Maria, Marzena

IMG 0048 W ramach Tygodnia Bibliotek odbywającego się w dniach 8-15 maja br., w Bibliotece Pedagogicznej w Chełmie doradca zawodowy z MCIZ OHP w Chełmie Eliza Mazurek i specjalista ds. rozwoju zawodowego Karolina Lalka-Sobczuk z OSZ OHP w Chełmie poprowadziły kolejną edycję szkolenia z „Mowy ciała”. Uczestnikami kursu byli nauczyciele i pracownicy biblioteki.
Kurs „Mowa ciała” cieszy się dużym zainteresowaniem, wśród różnych grup zawodowych, studentów oraz młodzieży szkół średnich. Komunikacja niewerbalna to bardzo interesujący,  a zarazem praktyczny temat, niewyczerpane źródło wiedzy, którą można wykorzystać  w życiu prywatnym jak i zawodowym. Skuteczne komunikowanie to także podstawa dobrych relacji międzyludzkich, a także umiejętność która jest niezbędna w karierze zawodowej.

 

IMG 0052

Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach portalu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego. Nim opublikujesz komentarz, zastanów się, czy jest on zgodny z zasadami dobrego wychowania i czy nie narusza dóbr osobistych innych osób. Pamiętaj, że zgodnie z art. 212 k.k. i art. 216 k.k. za przestępstwa zniesławienia i znieważenia grozi kara grzywny, kara ograniczenia lub pozbawienia wolności. Szanujmy się wzajemnie i nie zapominajmy, że internet jest częścią przestrzeni publicznej.


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama

Radio

Reklama