15°C
Czwartek 26 Kwietnia 2018
Imieniny: Klaudiusz, Maria, Marzena

chop W sobotę 27 maja o godz. 13:00 w parku miejskim przy ul. Lubelskiej/Armii Krajowej rozpocznie się Chełmski Dzień Organizacji Pozarządowych. Imprezę organizuje Stowarzyszenie WeRwA, a finansują ją Miasto Chełm.
W parku zaprezentuje się dwadzieścia stowarzyszeń z terenu Chełma, które będą chciały pokazać się i zainteresować publiczność swoją działalnością. Poszczególne stowarzyszenia będą miały swoje stoiska, a większość zaprezentuje się również na scenie. Specjalna komisja wybierze najciekawsze stoisko i najatrakcyjniejszą prezentację na scenie, a zwycięskie stowarzyszenia otrzymają nagrody.
Imprezie będą towarzyszyć dodatkowe atrakcje - zajęcia dla dzieci niepełnosprawnych, impreza dla zwierząt, pokazy sportowe, samochodowy rajd pań oraz wielkie grillowanie odbywające się w ramach studenckich Niedźwienaliów. Stowarzyszenia przygotują też konkursy dla publiczności. Warto tam być!

Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach portalu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego. Nim opublikujesz komentarz, zastanów się, czy jest on zgodny z zasadami dobrego wychowania i czy nie narusza dóbr osobistych innych osób. Pamiętaj, że zgodnie z art. 212 k.k. i art. 216 k.k. za przestępstwa zniesławienia i znieważenia grozi kara grzywny, kara ograniczenia lub pozbawienia wolności. Szanujmy się wzajemnie i nie zapominajmy, że internet jest częścią przestrzeni publicznej.


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama

Radio

Reklama