20°C
Środa 25 Kwietnia 2018
Imieniny: Jarosław, Marek

mustang 1279786 960 720 Automobilklub Chełmski wraz z gronem współorganizatorów zapraszają zmotoryzowane panie do udziału w Samochodowym Rajdzie Pań. Impreza rozpocznie się w sobotę 27 maja o godz. 15:00 podczas Chełmskiego Dnia Organizacji Pozarządowych. Potrwa około czterech godzin. Zbiórka uczestniczek przy stoisku Stowarzyszenia WeRwA.
Warunkiem udziału w rajdzie jest posiadanie prawa jazdy przez kobietę-kierowcę oraz dysponowanie sprawnym, dopuszczonym do ruchu samochodem. Rajd będzie miał charakter turystyczny, będzie znacznie bliższy dobrej, rodzinnej zabawie niż sportowemu wyczynowi. Na siedzeniu pilota może zasiąść mężczyzna. Załogi przejadą trasę wokół Chełma, odwiedzą ciekawe miejsca, zlokalizują na trasie obiekty pokazane na zdjęciach, a ostatnim elementem konkursowym będzie test turystyczny z przejechanej trasy. Będzie też jedna próba sprawnościowa. Wszystkie informacje niezbędne do pokonania trasy rajdu zostaną podane podczas odprawy uczestniczek, tak więc nawet debiutantki bez problemu dadzą sobie radę. Na zakończenie przy ognisku z kiełbaskami załogi poznają wyniki oraz otrzymają nagrody i upominki od sponsorów naszej atrakcyjnej zabawy. Dodatkowe informacje o rajdzie pod numerem telefonu 502 342 117. Organizatorzy zapraszają i gwarantują dobrą zabawę oraz wiele emocji!


Grzegorz Gorczyca

 

 

 

Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach portalu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego. Nim opublikujesz komentarz, zastanów się, czy jest on zgodny z zasadami dobrego wychowania i czy nie narusza dóbr osobistych innych osób. Pamiętaj, że zgodnie z art. 212 k.k. i art. 216 k.k. za przestępstwa zniesławienia i znieważenia grozi kara grzywny, kara ograniczenia lub pozbawienia wolności. Szanujmy się wzajemnie i nie zapominajmy, że internet jest częścią przestrzeni publicznej.


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama

Radio

Reklama