15°C
Czwartek 26 Kwietnia 2018
Imieniny: Klaudiusz, Maria, Marzena

pedzle Serdecznie zapraszamy najmłodszych mieszkańców Chełmskiej Spółdzielni Mieszkaniowej do wzięcia udziału w konkursie plastycznym „Moje osiedle. Mój Dom". Czekamy na place plastyczne w formacie A3 i dowolnej technice wykonania. W konkursie mogą brać udział dzieci i młodzież do 16 roku życia, mieszkający w zasobach CHSM w Chełmie. Komisja konkursowa będzie oceniać zgodność z tematyką, walory artystyczne i kompozycję oraz interpretację własną tematu. Prace można składać do 19 czerwca 2017 roku w sekretariacie CHSM przy ul. Lwowskiej 51 do godz. 14.30

 Regulamin konkursu

 

ORGANIZATOR: Chełmska Spółdzielnia Mieszkaniowa w Chełmie.
Konkurs rozpoczyna się 22-go maja 2017 r. i trwać będzie do 19 czerwca 2017r.

Temat prac konkursowych brzmi: „Moje osiedle. Mój Dom".

W konkursie mogą brać udział dzieci i młodzież do 16 roku życia, mieszkający w zasobach CHSM w Chełmie.

Uczestnicy konkursu zostaną podzieleni na kategorie wiekowe:
a) do 6 lat
b) 7-12 lat
c) do 16 lat
Oceniane będą tylko prace indywidualne.
Prace oceniać będzie i wyłoni zwycięzców Komisja powołana przez Organizatora.
Komisja konkursowa będzie rozstrzygać wszelkie sprawy sporne, nie ujęte niniejszym regulaminem. Jej decyzje są ostateczne i nieodwołalne.


ZASADY UCZESTNICTWA:
Technika prac – w formie ilustracji techniką dowolną w formacie A-3
Prace powinny posiadać czytelny opis na odwrocie: imię i nazwisko, wiek, tel. kontaktowy, miejsce zamieszkania oraz wskazanie miejsca do którego nawiązuje praca.
Prace należy dostarczyć do godz. 14.30, dnia 19.06.2017r. do sekretariatu CHSM w Chełmie lub drogą pocztową na adres: Chełmska Spółdzielnia Mieszkaniowa w Chełmie ul. Lwowska 51, 22-100 Chełm.


KRYTERIA OCENY:
Zgodność z tematem.
Interpretacja własna tematu.
Walory artystyczne.
Kompozycja.


NAGRODY:
W każdej kategorii wiekowej zostaną przyznane I, II, III miejsce.
Zwycięzcy otrzymają dyplomy i nagrody rzeczowe.
Laureaci otrzymają upominki.
Nagrody zostaną wręczone na scenie głównej festynu „Festyn rodzinny – 60 lat CHSM" w sobotę, 24 czerwca 2017roku. Około godz. 15.00.

 

 

Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach portalu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego. Nim opublikujesz komentarz, zastanów się, czy jest on zgodny z zasadami dobrego wychowania i czy nie narusza dóbr osobistych innych osób. Pamiętaj, że zgodnie z art. 212 k.k. i art. 216 k.k. za przestępstwa zniesławienia i znieważenia grozi kara grzywny, kara ograniczenia lub pozbawienia wolności. Szanujmy się wzajemnie i nie zapominajmy, że internet jest częścią przestrzeni publicznej.


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama

Radio

Reklama