8°C
Piątek 27 Kwietnia 2018
Imieniny: Ludwik, Piotr

IMG 4630 Półfinałowy Konkurs WLC już za nami. Z testami konkursowymi zmagali się uczniowie z pięciu szkół z Chełma i terenu powiatu chełmskiego:
Niepubliczna Integracyjna Szkoła Podstawowa Nowoczesnych Technologii i Języków Obcych ARKA w Chełmie, Zespół Szkół w Strupinie Dużym, Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 8 z Oddziałami Sportowymi w Chełmie. Szkoła Podstawowa nr 8, Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi w Chełmie, Szkoła Podstawowa im. 4 Brygady Pancernej Wojska Polskiego w Zawadówce. Uczestnicy z podziałem na dwie grupy wiekowe (klasy 1-3 i 4-6) odpowiadali na pytania dotyczące treści książek: Bronisławy Ostrowskiej "Bohaterski miś" i Alfreda Szklarskiego "Tomek na Czarnym Lądzie". Mimo wysokiego poziomu trudności, półfinaliści poradzili sobie znakomicie. Gratulujemy i życzymy awansu do turnieju finałowego, który odbędzie się 27 maja br. w Katowicach.

Anna Małysz

 

 

 

 

Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach portalu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego. Nim opublikujesz komentarz, zastanów się, czy jest on zgodny z zasadami dobrego wychowania i czy nie narusza dóbr osobistych innych osób. Pamiętaj, że zgodnie z art. 212 k.k. i art. 216 k.k. za przestępstwa zniesławienia i znieważenia grozi kara grzywny, kara ograniczenia lub pozbawienia wolności. Szanujmy się wzajemnie i nie zapominajmy, że internet jest częścią przestrzeni publicznej.


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama

Radio

Reklama