20°C
Środa 25 Kwietnia 2018
Imieniny: Jarosław, Marek

kodo Chełmska Biblioteka Publiczna im. Marii Pauliny Orsetti zaprasza na warsztaty programistyczne w ramach Lokalnego Klubu Kodowania, adresowane do młodych pasjonatów kodowania. Spotkania odbędą się w sobotę 29 kwietnia br. dla trzech grup edukacyjnych (grupa I - godz. 1000; grupa II - 1130, grupa III - godz. 1300). W programie przewidziano kolejne zadania w języku Scratch i samodzielne tworzenie zindywidualizowanych aplikacji. Prosimy o zapisy zainteresowanych udziałem w warsztatach w Transgranicznym Centrum Edukacji Ekonomiczno-Społecznej ChBP osobiście lub telefonicznie 82 562-01-01. Sugerowany wiek uczestników 9-14 lat.

Przedsięwzięcie odbywa się pod patronatem Fundacji Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego ze środków Microsoft, w ramach inicjatywy YouthSpark.

Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach portalu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego. Nim opublikujesz komentarz, zastanów się, czy jest on zgodny z zasadami dobrego wychowania i czy nie narusza dóbr osobistych innych osób. Pamiętaj, że zgodnie z art. 212 k.k. i art. 216 k.k. za przestępstwa zniesławienia i znieważenia grozi kara grzywny, kara ograniczenia lub pozbawienia wolności. Szanujmy się wzajemnie i nie zapominajmy, że internet jest częścią przestrzeni publicznej.


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama

Radio

Reklama