15°C
Czwartek 26 Kwietnia 2018
Imieniny: Klaudiusz, Maria, Marzena

meler Marcin Meller, znany i uznany dziennikarz, publicysta i pisarz, a od niedawna szef Wydawnictwa W.A.B. będzie bohaterem kolejnego spotkania autorskiego w Chełmskiej Bibliotece Publicznej! Spotkanie odbędzie się w sali widowiskowej ChBP, przy ulicy Partyzantów 40, we wtorek 28 marca o godz. 18.00.

Przez wiele lat pracował jako reporter w tygodniku „Polityka”, gdzie zajmował się tematyką międzynarodową, polityczną i obyczajową. Jest gospodarzem nadawanego przez TVN programu "Dzień Dobry TVN" oraz nadawanego w TVN24 sobotniego magazynu kulturalnego „Drugie śniadanie mistrzów”. Pracował także w radiu, był redaktorem naczelnym polskiej edycji "Playboya" oraz felietonistą „Wprost”. Od marca 2012 r. swoje teksty publikuje w „Newsweeku”.

 

Podróżuje, relacjonuje konflikty wojenne, wie wszystko o Kaukazie. Jest fascynatem Ryszarda Kapuścińskiego oraz autorem książek: „Gaumardżos! Opowieści z Gruzji” – wraz z żoną Anną Dziewit-Meller, „Między wariatami – opowieści terenowo-przygodowe” oraz „Sprzedawca arbuzów".

 

Serdecznie zapraszamy!

 

 

Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach portalu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego. Nim opublikujesz komentarz, zastanów się, czy jest on zgodny z zasadami dobrego wychowania i czy nie narusza dóbr osobistych innych osób. Pamiętaj, że zgodnie z art. 212 k.k. i art. 216 k.k. za przestępstwa zniesławienia i znieważenia grozi kara grzywny, kara ograniczenia lub pozbawienia wolności. Szanujmy się wzajemnie i nie zapominajmy, że internet jest częścią przestrzeni publicznej.


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama

Radio

Reklama